Sign in to follow this  
Followers 0
dxd_gt

HP 2133 проблем

6 posts in this topic

Здравеите имам малък проблем с горе споменатия лаптоп,та значи проблема е следния при нормална работа загрява и температурата стига 60-65 градуса,а например тръгнах да качвам Acrobat Reader и гледам температурата стана 72 градуса :blink::( .Ако някои може да ми каже нормални ли са тези температури и ако не са , да ме посъветва какво да предприемам.

Според мене не е нормална темтература това, но зависи при какви условия го ползвате, дали температурата в стаята е висока на какво е поставен лаптопа дали е на маса или на мека мебел, стар ли е лаптопа защото е възможно да са му запушени въздоховодите.

Според мене не е нормална темтература това, но зависи при какви условия го ползвате, дали температурата в стаята е висока на какво е поставен лаптопа дали е на маса или на мека мебел, стар ли е лаптопа защото е възможно да са му запушени въздоховодите.

ползвам го на бюро в стаята е 20 градуса а лаптопа е на 8 месеца

Значи е добре или сам да си го почистиш или да посетиш сервиз за да ти го изчистят от евентуално насабралия се прах....

Normalna e temperaturata za C7, pri rabota naistina stiga takawa temperatura. Ne se trewoji i Atoma daje kato se natowari stiga podibni gradusi. Az polzwam moeto mini daje kato stacionarna mashina(warzal sam mu wanshni mishka klawiatura i monitor) i sam go slojil warhu specialna postawka za ohlajdane no ne moje da se swali temoeraturata na processora usezaemo, prosto si e toplichak kakto Atlonite i towa e polojenieto :)

При мен темпеатурата не надвишава 68 градуса при пълно натоварване на процесора. Над 70 ми се вижда множко. Аз съм с 1,6 GHz версия.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0