Sign in to follow this  
Followers 0
Guest ICETEA

Вече се вбесявам

28 posts in this topic

Простотията ти си личи отдалеч. По-ограничен човек от тебе не мога и да си помисля, че има. Според теб за какво са тези лаптопи? Ако са мултимедийни, то твоето ляйново не става за пускане на нищо друго, освен някоя музичка.

А и не знам как реши, че не съм се докосвал до Асуса??? Познаваме ли се? А пък за това, който иска да си купи нещо качествено, трябва да ги даде тези 2 бона. Твоето ляйняново съвсем не е за игри, най-малкото, защото не е правен за това, а за мултимедия. Трябва като малко дете по 20 пъти да ти повтарям, че характеристиките не са всичко. Примерно защо като има един самсунг за 800лв с вградено видео и някакъв процесор, има и примерно тошиба за 2к със същите характеристики?? Защото са малоумни тези от тошиба или има нещо друго? Защо има ляйняново с 555м за 1500лв и алиенуеър за 3000-4000лв с 555м? Щото са малоумни да не го пуснат на безценица или има защо да струва толкова - 2 пъти над твоето ляйняново?

Edited by Zimbabwe123

Айде спирам, че оспамихме форума. Със здраве да си го ползваш т'ва леново и да не ти прави проблеми

Ъъх.. мислех да не пиша на стената зад монитора ми .. ама на .. то твоето е повече от това което каза за год_15 (онова с ограничението)

Малко да те цитирам, че не мисля да се хабя в твоя чест :)

"Трябва като малко дете по 20 пъти да ти повтарям" .. (и сега моето продължение), че за всеки бюджет си има решение... и то това Леново е решението.

Да, мултимедиен е.... но това не му пречи да се играят игри и да се предлага като по слаб вариянт на гейм машините.

ДА, ТЕСТВАЛИ СМЕ ГО!

После ми говори за ограничението на останалите форумни чада....

А, това за простотията...

Като гледам.... фтс "ПИЧ" .... явно си прекарал много време в огледалото и всичко ти е еднакво...

п.с. надявам се да разбереш последното

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0