Sign in to follow this  
Followers 0
Guest ICETEA

Вече се вбесявам

28 posts in this topic

god_15 вече ме направо подлудява . Купил си е леново y570 и леновотата вече са най добрите лаптопи . Ако можете да му забраните да коментира ще е най - добре за всички . Някой иска да си купи даден модел лаптоп и пита нещо за този модел , а той започва с леновотата . Във всяка тема виждам неговите коментари . И във всеки коментар казва - по добре си вземи леново y570 , но вече има и y580 и той би трябвало да е по надежден

И кое точно те подлудява? Че лаптопа е с много добри характеристики за цената си или, че има доста здрав корпус? Или пък добрият звук и охлаждане? Нямаше да го препоръчвам ако беше боклук. Плюс това не съм казвал, че е задължително да си го купи човек. Винаги показвам плюсовете и минусите и предлагам и други алтернативи. Кажи кое точно те дразни и го правя грешно и ще се опитам да се поправя. И моля те да не ми вменяваш, че съм пристрастен към Lenovo. Винаги се стремя да препоръчвам това, което е най-добро за цената си, не само по характеристики.

На мен god_15 ми помогна много бях си написал точно всичко и той ми даде няколко лаптопа и без проблем в момента си решавам кой да взема от всичките предложения!Не знам дали в други теми прави така но ако примерно някои е написал ще си взимам лаптоп до 1700 и просто предлага този който той има ,защото знае ,че е хубав и е доволен от него!

Дава добри предложения и винаги помага , така че върви садвай на друго място , МОЛЯ !

god_15 ако не са хората като него как би си купил даден човек лаптоп когато не е в час с нещата и се колебае между няколко модела аз следя какво пише колегата и мога съвсем отговорно да кажа,че неговите коментари/мнения са били винаги компетентни или поне не би написал нещо което ще навреди на някой.Оценявайте това,че някой губи време да помогне на друг като за тази дейност не се заплаща както знаят всички!Колкото до гореспоменатото леново какво да пише колегата след като то наистина е читав,много читав лаптоп и когато става въпрос, че ще се ползва за игри то конкуренцията е трудна в този ценови клас тоест нищо лошо невиждам в това да се хвали наистина добре направена машинка.

1 person likes this

Благодаря ви за подкрепата! Радвам се, че съм ви полезен! Винаги съм отворен за критика. :)

Поздрави!

не съм единствения , който мисли че предлага само леновотата - y570/580 . Дори в някои теми хората не му искат мнението

И аз не си го давам. :)

Ето я въпросната тема http://forum.laptop....topic=33495&hl=

Човека не знае, че доста хора се оплакват от лошото охлаждане на XPS, но няма да му го кажа, защото не ми иска мнението.

До автора....

teenproblem.net e твоя сайт!

едит:

След като не зачиташ чуждото мнение... какво правиш по форумите?

Въобще не заслужаваш да ти се пише и в темата и да ти се обяснява, че няма нищо нередно.. човек да дава мнение за това в което е сигурен.

Също мога да те препратя да си пишеш и с клевербот : http://cleverbot.com/

п.с. Да не говорим, че темите всеки божи ден са еднообразни...

Никой не чете предишните теми и се пускат едни и същи от типа на : "Лаптоп до 1200 лева" и т.н... а има сигурно 50 теми с това заглавие.

Edited by vvip

И аз не си го давам. :)

Ето я въпросната тема http://forum.laptop....topic=33495&hl=

Човека не знае, че доста хора се оплакват от лошото охлаждане на XPS, но няма да му го кажа, защото не ми иска мнението.

Виж пич, ясно съм написал защо не ти искам мнението. Просто явно не съм само аз, който забелязва, че предлагаш само леновота, пък ако има и други лаптопи, то те са явно за цвят или просто, че няма свестни леновота с бомбастични характеристики за тази цена. Искам мнение от един непристрастен човек, който може да ми даде и такова мнение. Още, че и ти може да си доволен от лаптопа си, но повечето не са. За справка има една тема в hardwareb*, ти знаеш предполагам, и там можеш да четеш колкото ти душа сака. От господин vvip пък съм забелязал, че в една тема се изказа неподготвен, като сподели, че леновото му се справя с температурите, впоследствие се оказа, че са с 3-4 градуса по-ниски от едно мижаво асусче за 1200-1300лв, за което не знам как са му дали такава цена при положение, че има такива надути характеристики. И ако мога да попитам, колко вата ви са захранванията?

Нямам нищо против вас двамата да си изказвате мненията, но се опитайте да бъдете по-непристрастни. Искам и да кажа, че в един лаптоп има много по-важни неща от надутите характеристики и ниската цена.

С добро!

Edited by Zimbabwe123

Виж, ПИЧ, нито съм ти се обидил за нещо, нито съм тръгнал да те нападам. Казал си, че не ми искаш мнението, ОК, не се бъркам. Аз си споделям мнението и давам съвет според това кое е най-логично според мен. Нито съм задължил някого да си купи това което съм му предложил, нито съм тръгнал да пиша насам-натам, че моето мнение е най-правилното. Ако е достатъчно разумен този отсреща, първо ще погледне други мнения и после ще действа. И това, че предлагам толкова много леновота, не значи, че съм пристрастен. Ако наистина ми погледнеш мненията, ще видиш, че показвам поне по 2-3 модела от различни фирми, когато това е възможно. А ако си тръгнал да ми сравняваш по качество К серията на Asus с Y серията на Lenovo, говори много лошо за теб. Отговор: input - 240V autput - 19.5V.

А пък какво стана в темата ти? Пак се стигна до lenovo Y580, a?

Пожелавам ти да направиш най-добрият възможен избор и да си ползваш бъдещият лаптоп със здраве. :)

Първо, обръщението не беше сарказъм! После си мисля, че сравнявам по температура, а не по качество двете серии и от това сравнение си проличава каква е разликата м/у тези две серии, които все пак явно не са толкова от различни класи, а са си направо от една. Единствено мога да те поздравя, че си страшен късметлия с този лаптоп, тъй като почти всеки има някакъв проблем, не софтуерен, с него. За справка по-горе ти казах къде да търсиш.

И най-накрая не мразя леновота, не харесвам хора, които щом имат нещо, веднага става дъ бест оф дъ бест.

Не съм казал, че е the best of! Има къде къде по-качествени и по-мощни лаптопи. Но са и по-скъпи или не са на нашият пазар. Дай ми няколко линка, за да им видя оплакванията. Аз в този форум и едно не съм прочел за него.
Относно обръщението ти. Не, че съм го възприел като сарказъм, просто и аз не обичам определен тип хора, които се обръщат към непознат с пич. :)
А за температурите - 4-5 градуса разлика не са никак малко. А пък погледна ли тестовете от тази http://news.laptop.b...660m-2gb-gddr5/ статия?

И аз ги изчетох преди време и стигнах до заключението че не си заслужава за 555M да дам вместо 1300 1550 лв при положение че е с 96 шейдара.

hardwarebg е достатъчно познат като сайт и всички по-в час знаем,че в него основно се пише от хейтъри тоест дори и най читавата и качественна машинка биха оплюли та в този ред на мисли немисля,че сравнението с laptop.bg вобще е възможно тук в този форум може да получи всеки обективно мнение и да не забравяме ревютата които се правят от екипа на laptop.bg които могат винаги да бъдат сравнени и с мнението на ползвателя който е довален или не от покупката на дадена машинка.

Лично мнение!

Последните две страници ми бяха напълно достатъчни. Нещата са 50/50. Ако не можеш да си настроиш лаптопа като хората е нормално да имаш проблеми. И аз съм забелязал, че turbo boost-а не работи като хората и мисля да го пробвам решението което е дадено. Но нямам проблем с темепратурите и никога не ми е загрявал толкова много корпуса, че да си пържа яйца.

Сервизното обслужване явно не е толкова зле колкото го изкарват

fa7al1tyuser-offline.pngRegistered User Член от: Oct:2009

Значи, миналата седмица бях писал малко по-горе, че си бях пратил лаптопа на поправка в Полша.И искам да споделя, че за мое наистина ГОЛЯМО учудване дойде точно след 4-5 работни дена.Наистина бях приятно изненадан тъй като четох доста лоши коментари относно сервиза.Но сега вече е при мен и са ми сменили дъното и процесора и където е бил надраскан или ударен също са го сменили с ново покритие.Сега лаптопът върви повече от добре.Не загрява както загряваше преди.И много се учудих, че и игрите вървят доста прилично вече.Така че , сервизът е на ниво.

ПС: Не знам, дали съм хванал лоша партида Y570, но много ме съмнява фирмата, от която си го взех да е правила някакви мизерии с лаптопа.Защото разликата е много осезаема след подмяната.

С дисплейят не съм имал проблеми, да чукна на дърво. Отдолу наистина загрява, но е и нормално, а и лаптопа не е направен за да си цъкаш игрички в скута. (макар, че аз го правя, но гледам да не запушвам охлаждането
:D
) Все още не съм си взел охлаждаща подложка, а само си повдигам лаптопа отзад за да може да диша. Това което предлага за парите си според мен е напълно задоволително. От тук натъка зависи как притежателят ще го третира. Хора, които най-малкото, не могат да си ъпдейтнат драйверите е нормално да се оплакват. И аз имах проблем с FPS-то. Оказа се, че драйверът беше лош и си го даундейтнах до следващият ъпдейт. От тогава никакъв проблем с FPS. Също имах и проблем с USB 3.0. портовете. Звънях им на телефона да ги питам от какво може да е. Те ми разправяха някакви глупости да буутва от флашка уиндоус и ако не стане да го пращам за Полша. Аз накрая благодарение на една програма даунгрейднах драйвера и се оправиха нещата.

До сега сериозен проблем по харуера не съм имал. И като нищо няма да се учудя този проблем със загряването да е от Turbo Boost-a.

Ако год 15 го няма в тоя сайт нямаше да влизам, единсвения който ми помогна в избора на лаптоп и ми разясни доста неща, а тоя vvip пише във всяка тема ама само безсмислени коментари.

Виж, това, че си попаднал на супер яка бройка, не означава, че всички са късметлии като теб, защото тук явно работите опират точно до късмет ;)

Zimbabwe123 нищо лично обаче гледай да не станеш наследникът на vale :D

Виж, това, че си попаднал на супер яка бройка, не означава, че всички са късметлии като теб, защото тук явно работите опират точно до късмет ;)

Какво значи супер яка бройка?!Ще ти издам една тайна значи ако новозакупеният лаптоп до седмица не даде дефект всичко си е точно с него от там на сетне всичко зависи от това как ще се ползва този лаптоп.Има и случай в които колкото и добре да се ползва и пази все нещо се издъни с времето,но нали и затова е гаранцията.

1 person likes this

Много си прав.

Здравейте, като част от екипа на Лаптоп.БГ искам да изкажа огромната благодарност на god 15. Винаги е помагал с професионални мнения и правил това заради което сме в този форум да даде своето мнение и опит. Избора разбира се остава в човека който плаща. Относно пристрастеността към Lenovo IdeaPad 570, сега 580. В последната година наистина няма по добър геймърски лаптоп за под 2000 лв, това го доказват и ревютата които правим, защото за нас, а и за всеки е важно да се вземе най-доброто в даден ценови клас. А за всеки които иска да си вземе лаптоп, но има разни притеснения може да си вземе който си е харесал лаптоп от сайта ни. Да работи с него една, ако му трябва и повече седмици и ако е доволен да го вземе, ако ли не няма проблем да ни го върне.

Поздрави,

Ники

Господа, това не са геймърски лаптопи, а мултимедийни! Надявам се, че дълбоко в себе си го знаете, но явно не искате да го кажете. Тези лаптопи, с каквито и характеристики да са, не са направени за гейминг. За геймене, Asus G, Alienware, Sager, Clevo и т.н.. Леново не правят геймърски модели

Edited by Zimbabwe123

То все едно Asus RoG, Alienware, Sager и Clevo не са мултимедийни... :D

На мен ми е интересно кога стана толкова бързо такъв разбирач? До преди няма и седмица, пусна темата си за геймърски лаптоп до 2000 (ако миже и по-малко). И разправяше как няма да се довериш на Asus понеже ти изгоряло дъното на настолният. А сега се правиш на голям разбирач и си тръгнал да препоръчваш Asus RoG за геймене без дори да си докоснал такъв лаптоп. Че и чак да определяш кой лаптоп става за игри и кой не. Не всеки може да даде над 2000 лева за лаптоп. Затова има бюджетни решения за всеки.

Айде, успешна покупка и да си го ползваш със здраве бъдещият лаптоп.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0