Sign in to follow this  
Followers 0
MartinTasev

Забивааа....

9 posts in this topic

Здравейте лаптопа ми е Asus K53SC 6гб рам 4-ядрен на 2ghz видео 1гб и от няколко дена го наблюдавам,че отвреме на време забива,днеска го преинсталирах и пак като съм в нета и цъкам из страниците и като включа някоя програма и по някое време реша да превключа страниците в нета и всичко забива - индикатора ми показва,че си работи нормално ама не е баш така някакви идеи

май по скоро е от нета ама е странно

Здравейте лаптопа ми е Asus K53SC 6гб рам 4-ядрен на 2ghz видео 1гб и от няколко дена го наблюдавам,че отвреме на време забива,днеска го преинсталирах и пак като съм в нета и цъкам из страниците и като включа някоя програма и по някое време реша да превключа страниците в нета и всичко забива - индикатора ми показва,че си работи нормално ама не е баш така някакви идеи

Най-вероятно е от бъгавия в последно време flash player уж във версия 11.3.300.262 щяха да оправят проблема но все още го има всички се надяваме скоро да пуснат ъпдейт и нещата да си дойдат на място.Може да деинсталираш flash playera и да видиш без него дали ще забива ако не то значи е от него проблема,деинсталирането става с flash player uninstaller.

Успех.

Значи пак го преинсталирах с друга версия на windowsa и пак го прави това и забелязвам,че като стане долу в дясно на хрома ми изписва изчаква се кеш паметта... идеи

А захранването смени ли го?Това същата машина ли е?Ако си го сменил,какво взе,оригинално?Или се подлъга с китайските "универсални" боклуци по 30-40 лева?И спри да преинсталваш,причината не е в това най-вероятно...

ми не съм го сменил ама като карам без зарядно пак се случва

Увеличи си кеша като пуснеш клип и цъкаш десен бутон с мишката и намираш настройките на флаш-а.От там намираш кеш-а и му даваш unlimited запаметяваш и си готов :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0