jijo_1974

Acer 7520G - включва се и се изключва веднага.Помагайте колеги

3 posts in this topic

Acer 7520G - 17" - включвам го от пусковия бутон и след 2 сек. се изключва и отново се включва и пак се изключва... и така докато не му сваля батерията, защото по никакъв друг начин не мога да го спра. Ако може дайте съвет...!

Благодаря :)

Изгоряла ти е видеокартата! Почти същият проблем имах и аз. Може и да не е точно видеокартата, но 100% нещо е изгоряло по дъното. Занеси го на сервиз и ги помоли за диагностика, като задължително кажеш, че не искаш да ти го поправят преди да ти кажат какво му е! Мен така ме прецакаха и после трябваше да плащам за "ремонта" 100 лева, а след това лаптопа прегряваше през 5 минути и едвам му взех 170лв. Ако ти кажат сума от сорта на 100 лева, по-добре направо го пускай в продажба за части. Инвестицията не си заслужава. AMD страшно много греят, а и nVidia-та също е доста гореща. Охлаждането предполагам им е свързано в едно и така те си обменят топлина. Поне при мен беше така. И съответно пак след месец-два ще изгори нещо и пак ще трябва да наливаш пари. (това е в най–добрият случай)

Дано съм те ориентирал в нещата.

Поздрави

god_15

П.С. Ако решиш да вземеш нов лаптоп, се ориентирай към такъв с Intel-ски процесор или с AMD от А4/6/8/10 серията.

Благодаря много колега, на мен в "майстор" ми каза че е изгорял стартиращия чип

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...