Sign in to follow this  
Followers 0
Mitko75

Помощ с прегряване

8 posts in this topic

Здравейте! Имам проблем с прегряването на лаптопа ми-Acer Aspire 7741g.Когато пусна някоя игра(League of Legends примерно) лаптопът се изключва.Мисля да го занеса да го почистят,но също да си взема някаква подложка.Бихте ли ми предложили някакъв модел( да става на 17.3 инчов)?И според вас да сменя ли термопастата? Мерси предварително :))) И само да добавя...дали може да се натоварва повече от HDMI,защото съм си включил отделен монитор към лаптопа

Edited by Mitko75

Наистина ли прегрява или просто държи висока температура?

http://pcstore.bg/laptopi/ACER-4/ACER-Aspire-7741G-LX-PT40C-004-627 Ако това са спецификациите, ще е хубаво да му направиш едно профилактично почистване и смяна на термопастата, ако не си го почиствал скоро. (обикновено е хубаво да се чистят лаптопите един-два пъти годишно)

Когато ползваш външен монитор видеокартата се натоварва повече, но не е според мен заради това.

Такъв е,само че процесора е i5 2.40/2.66 и видео картата е ATi HD 5650.Когато пусна игра се изключва.Някаква подложка можете ли да ми предложите и дали че помогне>?

OK мерси много :))

Температурата на процесора е 70+ градуса,както и на графичния процесор..Зимата последно го занесох за почистване,но явно пак трябва.

Пробвай с по-скъпа термопаста! От тези със сребро примерно.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0