Sign in to follow this  
Followers 0
Guest pit_p58

HP ProBook 4510s +/-

24 posts in this topic

Здравей, pit_p58!

В момента го тествам и съвсем скоро ще има детайлно ревю за него :)

Здравей, pit_p58!

В момента го тествам и съвсем скоро ще има детайлно ревю за него :)

ИИе следя развитието тъй като бюджета ми е ограничен до 1100-1200лв(за компютъра и софтуер, аксесоари).От две години ползвам

DELL Inspiron 1501 с turion процесор и съм доволен от марката , но НР има някой екстри като HDMI , по добра камера и цифрова клавиатура.

В другите раздели тук има доста за някой модели на НР и най вече за проблеми с охлаждането . Ще ми е от полза да чуя аргументи за предимствата или за параметри при едния и другия модел, които не са толкова важни, за сметка на надежността, гаранции и сервиз.

с уважение

pit

Докато Симо прави тестове за производителността, можеш да видиш видеото за него,

поне от към външен вид са ги направили доста добре.

Поздрави

Ники

Molq, daite mnenie za 4510s, nasochil sam se da si vzimam takav, 4etoh 4e e dosta shumen.

Хмм.Интересно ми колко е тва "доста шумен".Знам, че шума на тази серия е над нормалното за лаптопите.Един познат ми каза, че разликата е била около 22 децибела, когато е натоварен.Но нали аз през повечето време, прекаране пред компютъра слушам музика, така че не ми е голям проблем(ще поръчам такъв).Ако искаш и ти пробвай с такава тактика.

А и намерих грешка(мисля, че е).Хората от екипа са направили грешката, като са написали спецификациите на даден модел за цялата серия.

Хора, браво на вашия хумор :)

...Използването им учудващо много прилича на работа с комунистически касетофон от 80-те години, така че ще ви отнеме доста време докато привикнете отново с това....
:lol::lol:

...А и намерих грешка(мисля, че е).Хората от екипа са направили грешката, като са написали спецификациите на даден модел за цялата серия.

Хора, браво на вашия хумор :):lol::lol:

Ако говориш за статията, под спецификациите пише с удебелени букви:

Важно е да се отбележи, че техническите характеристики варират спрямо конкретния модел! Някои лаптопи от същата серия се продават с вградена видеокарта, без операционна система или с други различни технически спецификации. Тестваната конфигурация е HP ProBook 4510s NA923EA.

:)

ХАхаха :lol:

Тва ме разсмя.По тия дни много съм загубен :lol:

Pora4al sam si v Stemo. Kraq na meseca shte doide, no e s drug procesor T6570 2.1, free dos.Haresva mi klaviaturata i numloka, pak shte vidim zaslijava li si.

Кажи си мнението след като го вииш и пробваш зашото и аз съм се насочил кън него.

Кажи си мнението след като го вииш и пробваш зашото и аз съм се насочил кън него.

Към кой модел?Аз имам един любим модел, ама не...Премахнали са лаптопа изцяло... :( Щеше да дойде до тях за около седмица и след 1 ден щеше да е в моите ръце.

Ve4e sam sobstvenik na 4510, ostanah priqtno iznenadan, dosta e dobar i ne e mnogo shumen, kakto kazwat. Ima malko problem s instaliraneto na draiverite, no sled nqkolko instala gi naglasqsh. Drajvera za kamerata mi bagna windowsa, no tq si raboti i bez nego. Shte go tesvam taq sedmica i she pisha oshte.

Ще чакаме :))

Поздрави

Ники

И аз вече съм горд собственник на този лаптоп :)

Тъчпада го очаквах да е по-неудобен, но уви, бутоните на тъчпада не са били като тези на комунистически касетофон :)

Голямо удобство е num-pad бутоните на клавиатурата. Доста добре се държи при игри. Клавиатурата малко ми е странна, но мога да пиша безпроблемно.Сигурно клавиатурите на другите лаптопи са толкова удобни.

Btw, имам въпрос към хората от екипа. Тъй като казахте, че тъчпада няма мултитъч технология, има пинч(pinch). Странно ми е.

Здравейте може ли някой, да ми даде линк за драйвъра за Windows Xp SP3 Hp ProBook 4510s

Не сложи xp ако рама и видео паметта ти са повече от 3,5gb. Според мен най-чисто за сега е да сложиш 64битов windows 7. :)

Не сложи xp ако рама и видео паметта ти са повече от 3,5gb. Според мен най-чисто за сега е да сложиш 64битов windows 7. :)

Здравей при опит да сложа ХР ми дава грешка след като започне инсталацията и стига до някъде stop: 0x00000078 какво трябва да направя за да тръгне ХР то

Оправих се трябваше да сложа отметка на IDE.Имам и нов въпрос :lol: след като инсталирах ХР искам да сложа и 7 ,но без да трия ХР то имали начин и как И фаиловете от едната ос да ги ползвам и на другата в смисъл ако си дръпна песничка на ХР да я видя и слушам и на 7.Харда ми е разделен на C: 100 Gb (Xp е там инсталирано)D: 250Gb (там ще ми са мои документи само:музика филми др.) и още един дял имам който има 160 Gb ,но там няма да слагам нищо и си мисля там ако може да инсталирам 7

И аз вече съм горд собственник на този лаптоп :)

Тъчпада го очаквах да е по-неудобен, но уви, бутоните на тъчпада не са били като тези на комунистически касетофон :)

Голямо удобство е num-pad бутоните на клавиатурата. Доста добре се държи при игри. Клавиатурата малко ми е странна, но мога да пиша безпроблемно.Сигурно клавиатурите на другите лаптопи са толкова удобни.

Btw, имам въпрос към хората от екипа. Тъй като казахте, че тъчпада няма мултитъч технология, има пинч(pinch). Странно ми е.

Как се включва(ползва)pinch

еми възможно е да

просто при инсталацията даваш да се инсталира в тоя дял другите не ги буташ, после в началото ще те пита кой от двата да ползваш всеки път като го пуснеш

ще можеш да ползваш всичко и на двете

Edited by thegame

еми възможно е да

просто при инсталацията даваш да се инсталира в тоя дял другите не ги буташ, после в началото ще те пита кой от двата да ползваш всеки път като го пуснеш

ще можеш да ползваш всичко и на двете

Да вече направих го направих ХР и 7 и си избирам коя да стартирам,а другия въпрос е как се включва pinch (от по горните постове)

Ей така се включва pinch :)53960376.jpg

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0