Sign in to follow this  
Followers 0
Davidoff

Некоректен купувач!

34 posts in this topic

За Антов имам чувството че продаваше крадени лаптопи - на много ниски цени ги даваше. Наистина изчезна от форума, но може и с друг ник да е. Дарт-Ейпъл - не съм ходил да му ги видя стоките, не мога да кажа нищо. Все пак прави впечатление че и той някои неща ги дава на много ниски цени.

Приятелю, това че някой предлага цена по-ниска от пазарната не означава, че стоката му е крадена.Факторите от който зависи определянето на една цена са няколко и не ми се занимава да ти "светкам лампата".

Мишо си продава боклуците с друг ник, кой е и кога пуска е друга бира.

Колкото до "Darth_Apple" не искам и няма да му ставам адвокат, но момъка продава на месец повече от колкото всички заедно в този форум и е нормално когато продаваш над 100 бр в месеца от който 60 бр без гаранция, някой да се развали или създаде проблем.

Дали е нормално след някаква повреда която се е появила 2-3 дни след покупката да се сменя или отстранява повредата да е за смекта на продавача е много и дълга разтеглива и не ми се започва.

...не ми се занимава да ти "светкам лампата".

...не искам и няма да му ставам адвокат,

...и не ми се започва.

А каква е идеята на поста ти, щом нищо не искаш? :))))

...не ми се занимава да ти "светкам лампата".

...не искам и няма да му ставам адвокат,

...и не ми се започва.

А каква е идеята на поста ти, щом нищо не искаш? :))))

По ред започвам.

1:"Светкам лампата" ценообразуването на 1 лаптоп зависи от следните неща:

Цена на закупуване

Състояние

Кашони, гаранция, аксесоари

Краен клиент, прекупвач

2:Адвокат, не искам да му ставам защото той не е малък да се спасява, просто изяснявам, че е най-големият продавач-купувач на лаптопи в София, работи сам и няма възможност да ги тества максимално всичките лаптопи който продава.

3:Не ми се започва темата за това дали е редно или не, да се сменява или връщат парите на лаптоп който след 2-3 дни се развали, много е относително и дълго-разтеглива тема която е коментирана вече в друга дълга тема тук.До някъде това е една от причината да се откажа да продавам лаптопи на крайни клиенти и да работя само с прекупвачи.

Идеята на поста беше проста и ясна, да се знае това което "Darth_Apple" не си призна, че е най-големият продавач-купувач и няма възможност да тества максимално всичко което продава-купува.Това, че няма физическата възможност обаче не го оправдава до край.

2:Адвокат, не искам да му ставам защото той не е малък да се спасява, просто изяснявам, че е най-големият продавач-купувач на лаптопи в София, работи сам и няма възможност да ги тества максимално всичките лаптопи който продава.

3:Не ми се започва темата за това дали е редно или не, да се сменява или връщат парите на лаптоп който след 2-3 дни се развали, много е относително и дълго-разтеглива тема която е коментирана вече в друга дълга тема тук.До някъде това е една от причината да се откажа да продавам лаптопи на крайни клиенти и да работя само с прекупвачи.

Идеята на поста беше проста и ясна, да се знае това което "Darth_Apple" не си призна, че е най-големият продавач-купувач и няма възможност да тества максимално всичко което продава-купува.Това, че няма физическата възможност обаче не го оправдава до край.

@ Давидоф, Ябълката или както му е ника още малко ще го изкараш, че е едва ли не най-големият търговец на компютърна техника. Защо си смени ника? На снимката на Давидофф той ли беше или просто аватар? Защо си разкара всички теми от тук и продавалника тихомълком?

Не знам дали правиш реклама на човека (в което лошо няма), ама айде да не се изхвърляме... Обявите му бяха 'цена без коментар, ' гаранция' и прочие.. 100 лаптопа да продава на месец - ако е голяма фирма и продава на дилъри, но тогава нямаше да се подвизава из форума с някакви никове, а да си представи фирмата - ето това съм аз, офиса, магазина, склада ни е тук и тук и прочие.. Да си видял някога такива данни? Не, няма и да видиш.

А колкото до това, че с крайни клиенти избягваш да се занимаваш, а продаваш на дилъри - не смяташ ли, че е същата пеерастия да продадеш закрепен, колкото да се продаде лаптоп на прекупвача, както го наричаш или на крайният клиент? Вероятно за теб не, защото така прекупвача ще ти яде лайната, които си изсрал. Но и двата случая можеш да си изядеш шамарите без грам замисляне. Защото хитреците стават много, а балъците намаляват.. :)

Edited by Latitude

@ Давидоф, Ябълката или както му е ника още малко ще го изкараш, че е едва ли не най-големият търговец на компютърна техника. Защо си смени ника? На снимката на Давидофф той ли беше или просто аватар? Защо си разкара всички теми от тук и продавалника тихомълком?

Той сега е с друг ник - Лисабон. Португалец се пише... :P Преди 2 седмици исках реално нещо да купя от него, при което той 2 дена ме мота по телефона че сега не можел, че трябвало предварително да се обадя... Колко предварително? Обаждам се сутринта, разбираме се за следобед, при което на следобедното ми обаждане той казва - трябваше предварителна уговорка, сега не мога.

Ами като не можеш - е..л съм ти м,,,а. Купих от други хора, точно каквото исках, че и даже по-евтино. НР 625 с 15,6 екран(1366/768), 2 РАМ, 320 твърд диск и батерия 3 часа - това само за 370, мисля, че не е лошо.

Няма проблем човек да си смени името, с което се показва във форума, но без да си сменя ник-а, с който се е регнал. Лошо няма, ако си имал и положителна репутация, защо да я губиш, като си регваш нов ник?

Ti gledai da ne te obesia tebe s nego samo

Аз чак днес прочетох опита ти за заплаха ли, що ли :)....бягай при Цецо, raztureniq, да ти даде адреса ми и ела да ме уплашиш лично... :)

И всяко писане оттук нататък в темата от теб ще е абсолютно доказателство, че си пълна пу*ка, дето знае само да хленчи... :)

Edited by Chris__

Не знам дали правиш реклама на човека (в което лошо няма), ама айде да не се изхвърляме... Обявите му бяха 'цена без коментар, ' гаранция' и прочие.. 100 лаптопа да продава на месец - ако е голяма фирма и продава на дилъри, но тогава нямаше да се подвизава из форума с някакви никове, а да си представи фирмата - ето това съм аз, офиса, магазина, склада ни е тук и тук и прочие.. Да си видял някога такива данни? Не, няма и да видиш.

А колкото до това, че с крайни клиенти избягваш да се занимаваш, а продаваш на дилъри - не смяташ ли, че е същата пеерастия да продадеш закрепен, колкото да се продаде лаптоп на прекупвача, както го наричаш или на крайният клиент? Вероятно за теб не, защото така прекупвача ще ти яде лайната, които си изсрал. Но и двата случая можеш да си изядеш шамарите без грам замисляне. Защото хитреците стават много, а балъците намаляват.. :)

Казах, и няма да повтарям, продава повече от всички в форума взети заедно.

Глупостите ти, че трябва да има склад, фирма, офис и тн си ги запази за теб.Като казвам, че е най-големият е най-големият в София, който продава лаптопи 2-ра употреба(частно лице, не фирми)

Говорих с него преди малко и за теб специално ще ти направи графика с месечните си продажби който ще вкл. подробно снимки на продаденият лаптоп, час, дата, място, цена на закупуване, печалба, тел номер на купувача/продавача.

Каза цитирам: "-ако направя над 130бр продадени ще му хвърля бонус от ... лв " :clap:

Всичко това -ей тъй да радваш. :gamer::acute:

Къде прочете, че продавам на дилъри?

Крайните клиенти понякога са по-досадни и от теб, с много тъпи исказвания, коментари и въпроси, а на мен ми е писнало (8год) да се занимавам с тях и за това предпочитам да продавам само и единствено на прекупвачи и много рядко на крайни клиенти( само на лаптопи който съм взел на по-високи цени и няма достатъчно за прекупвачите)

Не, правя реклама, а споделям вижданията си, ако не ти харесват обявате му, не купувай от него.

Не, смятам, че е педарастия да продавам на прекупвачи, (който незнайно защо наричаш дилъри, явно не си в час) нямам и не купувам лаптопи който са закрепени защото ги тествам детайлно, а повечето почиствам, прейнсталирам и подготвям за крайни клиенти преди да ги продам на прекупвач.Дали е правилно?АЗ решавам.

Нежалая повече да влизам в задочни спорове с никого!

Моля, да не бъда повече цитиран!

Спирам да пиша и отговарям в тази тема.

Edited by rastureniq