Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Краси

Проблем с HP 6830s

5 posts in this topic

Както си работя на лаптопа ,минава време и сам забранява безжичната мрежа ,каквото и да правя не мога да я пусна ,решението е рестартиране,което е много изнервящо.Някой ако знае как да го оправя да пише .Благодаря

Както си работя на лаптопа ,минава време и сам забранява безжичната мрежа ,каквото и да правя не мога да я пусна ,решението е рестартиране,което е много изнервящо.Някой ако знае как да го оправя да пише .Благодаря

Дясен клик на "моя компютър"=> управление => диспечер на устойствата=> мрежови карти => намираш твоята => десен клик => свойства => управление на захранването =>махаш отметката и дано стане.

Направих го ,много благодаря .Мисля,че от тук ще излезе ,имаше отметка Allow the computer to turn off this device to save power .Още веднъж много благодаря :)))

би трябвало да стане :)продаваш лиго аз имам сущиа иго ползвам ве4е 4-година просто е невероятно здрава машина ако решиш даго продаваш пиши мога дати уредя пазар

Здрави са да ,досега само камерата ми изгоря ,но беше още в гаранция .Не го продавам ,доста парички дадох за него и си ми е само той :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0