Sign in to follow this  
Followers 0
NikolaiLekov

Fujitsu Lifebook AH531 GR на лизинг

7 posts in this topic

http://laptop.bg/laptops-fujitsu-Lifebook_AH531-fujitsu_lifebook_ah531_gr имам желание да закупя този лаптоп на лизинг с UniCredit за 24 месеца, проблем ли ще е че имам две кредитни карти , по който внасям вноските си редовно.

мисля че да само jetcredit не създаваха проблеми за други кредити (лизинги) а банките правят едни изчисления колко получаваш като заплата (на колко те осигуряват),какви разходи и други подобни и ако не се впишеш в техните норми няма да те одобрят мисля че около 300лв трябва да ти остават след като си платиш лизинговите вноски

мисля че да само jetcredit не създаваха проблеми за други кредити (лизинги) а банките правят едни изчисления колко получаваш като заплата (на колко те осигуряват),какви разходи и други подобни и ако не се впишеш в техните норми няма да те одобрят мисля че около 300лв трябва да ти остават след като си платиш лизинговите вноски

говорил съм със банката и ми казаха че няма никакъв проблем от тяхна страна въпроса е Лаптоп.бг дали ще имат проблем

А ти защо се спра на този модел :)

да но се оказа че лаптопа вече е изчерпан и си поръчах черния модел

Няма да има никакви проблеми,Стига да сте плащал навреме и 3 кредита да искате нови пак ще ви дадат.При мен едно момиче което го осигуряват на 180лв (4-часов работен ден) кандидатства за Лаптоп който е през Париба , полсе и климатик си взе през JET и незнам още каквко така че УСПЕХ и със здраве да го ползвате!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0