predator_wtf

Ремонт и смяна на vga

15 мнения в тази тема

Ребол и смяна на vga

ребол -50лв. без гаранция (не се препоръчва)

смяна на vga с нов чип.- 6м гаранция -120до 190лв. в зависимост от цената на чипа.

Работи се с ERSA

http://vbox7.com/play:27dc9e1756 ето и едно лично мое клипче макар и малко старо

за контакти 0879366290 или skype:mitaka1986

Edited by PREDATOR_SERVICE

VGA-Video Graphics Array

BGA-Ball Grid Array

Препродаваш услугата,затова ли си толкова неграмотен.Не вярвам сам да извършваш въпросната дейност.И след онази тема за заключеният асус,произвеждаш този бисер.

Баси сервизите,баси майсторите,техници не виждам.

Барем не се излагай публично.

nbrepairs човек това което си писал няма общо с темата на

PREDATOR_SERVICE .

Така че другия път просто може да прочетеш преди да направиш пост по която и да е тема.

Всеки СРЕДНОкомпетентен (какъвто си ти) знае какво е VGA , така че не е било необходимо да правиш исказване.

И да наистина до момента колегата има над 99,5 % успеваемост при реболването на VGA чипове .ТАКА ЧЕ......!!!!

Надали досега ти си постигнал такъв успех какъвто

PREDATOR_SERVICE!!!

Накара някой да се регистрира,за да те рекламира,или имаш шизофрения?

Господин 99.5% VGA мастър.Дано клиентите ти не четат това.

Пич аз си взех за 650 долара китайче и за сега от 8 8 работят

Нямам ерса, цъкам си в къщи на колеги и познати.

Ако ще и извън земна технология да ползваш ако си неграмотен и не четеш, не тестваш

никога няма да си добър.

А това с ребола за 50 лв е толкова несериозно че даже не ми се коментира. :)

За всеки има ниша под слънцето така, че вероятно

има бълъци дето ще те потърсят но такива обяви като твоята мен лично ме плашат и ми е жал за техниката на хората.

аз нямам нищо против китаиските станции.взех си ersa защото доста работи из интернет изгледах и прочетох. ясно е че ако не прочетеш тук от там или някои не ти покаже няма как да стане , но не всичко го пише в интернет и докато не седнеш да пробваш и да окепазиш някои лаптоп няма как да стане.аз лично изгубих бая време пред станцията и доста не съм спал. консултирах се и с един колега от Велико Търново. видях как работи той намерих своите грешки и нещата потръгнаха.но и макар да бях видял как работи той аз си бях изградил свои начин на работа отностно ребол и спояването. до сега съм направил около 60 лаптопа със сменени нови чипове . от тях имам един върнат мисля че беше msi. реболнах му чипа и се оправи. най вероятно проблема му е дошъл ако съм го споил при малко по ниска температура, а негови чип беше с безоловни болове. безоловния тинол се споява малко по трудно.доста от чиповете които си доставям са с оловни болове. от реболите около 40% се връщат аз лично избягвам да реболвам, защото си остава само изгубеното време и нерви. не знам как са цените в София но аз вземам по 50 лв за ребол и около 150 за смяна на чипа с нов. рядко съм попадал на по скъпи чипове като mcp67m-a2 по 50$. И нека да не сравняваме София със Сливен. Цените и заплатите са различни. И колега с тея 8 лаптопа не се хвали още особено ако си ги реболнал щото като направят по 4-5 месеца тогава ребола ти е успешен(поне аз така мисля). и ако си взел някои лев за ребол гледаи да не се наложи утре да го върнеш.Аз съм си направил един екселски документ и вътре си водя кво съм реболна и кво съм сменил с ново чипче,пиша си и датата когато съм го направил. имам над 100 ребола и почти всички са тръгвали като изключим брутално опаржени от колеги с духалки лаптопи. въпроса с ребола стои по седния начин при мен (смятам колко съм направил и колко са издържели). ако утре или след един месец се върне, това не е добре и сменям чипа. реболите ги правя също в моментите в които клиента бърза и иска да си вземе лаптопа до 1-2 дена.тогава го реболвам и му поръчвам нов чип после(хем тои има лаптоп и е доволен, хем и аз доволен после като му сложа нов чип и знам че няма да се върне за вга, остава единствено малко повече изгубено време но няма как).и стая инвестиция от 650 долара има един лаф(с трици маймуни ).ако разполагах с повече пари щях да си взема и по горния модел но той е малко над 100000лева, а за такава инвестиция в момента не може да се говори.

1 person likes this

Докторе цакал си се с 650$ , можеше и по евтино да минеш

post-9645-0-01375600-1333393444_thumb.jp

С този еквивалент също могат да се пързалят зомбита по пазара ;)

И не е китайско менте :D

Съжалявам за спама не се сдържах :rolleyes:

Edited by valio_w
1 person likes this

Абе, с кво реболвате бе хора, с оловни топчета от Китай, нали. К'во качеством к'ви пет лева.

Ако не заложите на висококачествени консумативи и с робот не става. Не се самозалъгвайте. Ако си мислите, че тези чипове с топчетата дето ви ги носи DHL са нови, ехеееее.....

Истинските са без топчета (balls или болове). Пише си го в едни pdf-чета, ама май пак ще ме отсвиркате, че не четете. Китаеца ви слага топчета, а по някога и топки....

Ако чипа си идва фабрично с топчетата, кой ще гарантира добра неокислена повърхност след да кажем 1 година по складовете. Затова немат топчета, падовете им са покрити с много особена паладиева сплав, която на практика не се окислява и се запоява винаги от раз, е с особен вид флюс все пак.

И става ясно за квалификацията на някои колеги, щом си говорим за тинол и т.н. Ами тинол е търговска марка и нищо повече, вижто какво пише в тълковния речник: http://rechnik.info/%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BB

Айде, бегайте да спите, че утре трябва да се реболва.

За чиповете с топчета може да си прав. 100% са стояли по складовете но не се знае колко. Явно доста си чел :D.При доставка аз си ги гледам на скопа и тогава запоявам, а отностно чиповете без топчета (топки :D) до сега съм получавал само с монтирани болове. Работя с две китайчета и ми доставят само чипове с монтирани болове . До сега не съм попадал на китайче което да продава чипове без болове и при това да са качествени, а за качество трудно може да се гарантира.

1 person likes this

Как успяваш да постигнеш 150лв.При положение,че карти като например 771,731,ако са 100% истински,са към стотина лева по цени на дребно(имам предвид ако се купува единична бройка).Този път питам наистина от любопитство,не троля,не се заяждам.

От доставки които не минават през прекупвачи. Да вземем за пример ebay. там 99% от търговците ги препродават.Намерих си канали за доставка на чипове директно от завода. Така избягваш допалнително оскъпяване и доста от транспортните разходи.

Ле-леееее Хищник,

Цепиш мрака пич,

Как сключи договор с AMD (или Intel) да ти ги дават от завода????

не сам сключвал договори с никои. прескачам доста комисионни и прекупвачи.имам си мои канали за доставка на чипове.Доста пари съм се набутал преди да намеря правилния доставчик.Работя с няколко китайчета за различни модели чипове.И доста съм ровил в нета и доста писма съм написал докато ги намеря.С едните с които работя чиповете ми идват за 5 дни. Ако вземем за пример ebay там съм чакал 15-20 дена.

Edited by PREDATOR_SERVICE