Sign in to follow this  
Followers 0
aftre

Видео карта geForce 8600M GS

5 posts in this topic

Здравейте,

Взех си ACER 5520G и се нуждая от малко помощ;)Как мога да разбера дали видео картата шерва от паметта и как мога да спра това ,ако е така?В настройките ми дава Total Available Graphics Memory 1279MB и Dedicated Video Memory 512MB.Не знам какво означава първото че в момента ми е толкова паметта на картата или че може да се увеличи до толкова.Ще съм ви блоагодарен ако ми отговорите.

Здравейте,

Защо искате да възпрете видео картата от по-голяма мощност?

Вижте в настройки на видео картата, в драйвърите, които сте сложили. Или с десен бутон на desktop-а и Properties>Settings>Advances, ако използвате Windows XP.

Поздрави,

Joro

Ами като ми шерва от паметта не намаля ли паметта на самия лаптоп и от там да влошава неговата работа?А също и да ми кажете какво означават онези работи от настройките(за паметта) дето ги написах на предния пост!

Здравейте,

чак да влошава работата му. При някоя игра или програма, която изисква по-голяма мощност на видео карта подобрява работата му. По-скоро ако се опитате да намалите мощността й, компютъра ви да не може да отвори програмата/играта.

Total Available Graphics Memory 1279MB и Dedicated Video Memory 512MB

Общо свободна графична памет: 1279 MB, Собствена видео памет 512MB - на картата.

Просто ако ме разбирате, не е логично това, което желаете. Само при нужда от допълнителни ресурси видео картата взима памет от оперативната с цел подобряване работата на системата като цяло. Не мога да ви кажа как точно да я ограничите, възпрете от взимане на памет.

Поздрави,

Joro

Благодаря за изчерпателните отговори!!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0