Sign in to follow this  
Followers 0
Guest dodo

Д�айте мнение за AsRock M15-4254

14 posts in this topic

Привет, някой може ли да даде малко повече информация за лаптоп AsRock M15-4254. Като конфигурация и цена ме устройва, но не можах да разбера екрана с LED подсветка ли е или не. Второто нещо което ме интересува е двугодишната му гаранция пълна ли е или може да се окаже, че батерията,DVD - то, и някои други модули са с една година или шест месеца.Третото е в комплекта има ли диск с драйвери за ХР, че за тези лаптопи за сега в нета аз поне не открих нищо. Също така не ми стана ясно има ли вградени микрофон и блутут или не? И на края ако някой вече ползва някакъв лаптоп от серията AsRock M15 ще се радвам да сикаже мнението.

Драйверите, които са качени за тази серия на Asrock дават 404, което определено не е добре.Явно моделът е прекалено нов за да има някакви отзиви.

И все пак като дъщерна фирма на asus не вярвам да е отчайващо лошо, сигурно разликата с горната фирма ще е някакъв компромис с качеството на изработка.

Интересно някой знае ли какъв е чипсетът и производителя на 802.11b/g/n картата?

За тези пари силно се съмнявам да има диодна подсветка

В брошурата на една голяма верига магазини (няма да и споменавам името за да не стане реклама) върху самата снимка има надпис "LED подсветка на екрана". До колко това е верно аз не мога да твърдя. В предният си пост пропуснах да попитам - само с гланцирани екрани ли се предлагат?

И аз гледах тази брошура, в сайта на asrock пише:

- 15.6" 16:9 Widescreen (HD 1366 x 768) Glare Type

Не се споменава за диодна подсветка и не виждам опция без гланциран екран

нз от кого бях чула но на този лаптоп XP не можело да върви защото е 4 гб рам ако греша някой да ме поправи

и аз съм доста навита да си взема такъв... някой отзиви??

нз от кого бях чула но на този лаптоп XP не можело да върви защото е 4 гб рам ако греша някой да ме поправи

XP ще въври, но няма да ги вижда всичките 4 гб, то и под виста няма да ги вижда докато не сложите Виста SP1.

Но препоръчвам да се инсталира Vista, понеже част от предимствата на AsRock няма да ги имате по XP, като multitouch функционалноста.

За този модел няма диодна подсветка

Поздрави

Ники

predi dva dni mi go dostaviha...li4no na men mi dopada...za da vpregnete 4gb ram trqbva da se polzva 64bitXP ili vista ultimate ili vista business...ina4e vsi4ko si e nared...vse o6te ne moga da shvana ideqta za multitouch opciqta no kakto i da e:) nqkoi ako iska da popita ne6to skype: zlenimirov

XP ще въври, но няма да ги вижда всичките 4 гб, то и под виста няма да ги вижда докато не сложите Виста SP1.

Всъщност предполагам, че имаш предвид да се сложи 64 bit-ова ОС, а не Vista SP1. Под 32bit Vista също няма да се виждат, но могат да се виждат под 64bit XP.

Здравейте, в събота ме удари музата отидох до една фирма и го купих. Модела е малко по различен - М15-3444 има малка разлика в процесора и HDD е 400 GB, но просто в момента нямяше други модели а аз бях взел решение или - или. :) Както и да е, инсталирах му windows 7 за проба и всичко тръгна от раз. Много ми допадна и го оставих с него (wista не ми допада) За моменнта съм много доволен (като машина-цена-работа) а какво ще стане в бъдеще - божа работа.

Поздравления! Да си го ползваш със здраве и удоволствие :))

Здравей,

Искам да те питам как е лаптоп-а имам намерение да вземам същия като теб. Някакви отзиви за него ако можеш да кажеш

Здравейте, в събота ме удари музата отидох до една фирма и го купих. Модела е малко по различен - М15-3444 има малка разлика в процесора и HDD е 400 GB, но просто в момента нямяше други модели а аз бях взел решение или - или. :) Както и да е, инсталирах му windows 7 за проба и всичко тръгна от раз. Много ми допадна и го оставих с него (wista не ми допада) За моменнта съм много доволен (като машина-цена-работа) а какво ще стане в бъдеще - божа работа.

здравей интересува ме от къде си си взел лаптопа по-точно от кой магазин? Пиши ми на скайп catch_the_rainbow_x3 Също така искам да те разпитам за подробности около лаптопа защото и аз мисля да се обзаведа с такъв ^^

kakvo obshto ima xp to s 4 terite gb ram? palna tapnq

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0