Sign in to follow this  
Followers 0
Joro

Лаптоп.БГ обнови своят форум

6 posts in this topic

Здравейте,

Започна обновяването до последната форум версия на IPB, която се появи преди ден.

В момента тя се превежда, редактира и нагажда спрямо нуждите на нашия форум. Ще има доста нови опции, които постепенно ще откриете сами.

Ако срещате проблеми или нещо не е както преди, може да докладвате в тази тема.

Дано ви харесат новите функционалности, а скоро и да свикнете с новата визуализация, която обаче не е окончателната.

1 person likes this

На мен на пръв поглед много ми допада, остава да видим дали ще е удобен, но от към външен вид има сериозно развитие

Поздрави

Ники

2 people like this

Най-посещаваното място от мен в стария форум беше "Нови коментари", където следях дали има нови отговори в темите, които съм коментирал, както и новите теми

Edit: Също така и Я липсва

На доста места липсва буквата 'р' в думите.
1 person likes this

На доста места липсва буквата 'р' в думите.

Другото е бг превод на форума.

На началната страница на форума, в някой раздели вместо името на темата с последно мнение излиза само "...", а името не се вижда.

Най-посещаваното място от мен в стария форум беше "Нови коментари", където следях дали има нови отговори в темите, които съм коментирал, както и новите теми

Edit: Също така и Я липсва

Имаш предвид "Активните теми днес"? Вече се казва "Виж новото съдържание", където освен отговорите по последни теми и новосъздадени теми, е обединено и с последни събития от Календара и последно регистрирани потребители.

Р и Я, все още не мога да си обясня защо липсва.

На началната страница на форума, в някой раздели вместо името на темата с последно мнение излиза само "...", а името не се вижда.

И за този проблем търсим решение.

А иначе в момента форума се превежда и ще отнеме минимум седмица този превод. За съжаление доста зле са им структурирани преводните файлове и всеки път са разбъркани, въпреки че 80% от информацията и стринговете са едни и същи.

1 person likes this