Sign in to follow this  
Followers 0
Guest numenuor

Въпрос относно почистване на лаптоп?

4 posts in this topic

Здравейте,преди 6 месеца си купих лаптоп от лаптоп.бг и мисля ,че е време за почистване. Видях и ,че предлагате тази услуга за 24 лева-всеки петък и по 34 лева.Проблемът ми е ,че не съм от София и не ми се разхожда до там само за това...

Искам да попитам има ли проблем ако го дам на сервиз в моя град ,защото чух ,че тогава няма да се признае гаранцията ако стане нещо...Ако е истина това ,има ли вариант да ви изпратя лаптопа чрез куриерска фирма и след като го почистите и смените термопастата да ми го върнете пак чрез куриер и ако може как става плащането?

Потърси в гаранцията си най-близкият оторизиран сервиз и им се обади. Гаранцията ти поема разходите за почистването. (тоест ти е безплатно) След изтичане на гаранцията можеш да го оставяш за почистване и в местният сервиз. Докато е в гаранция се носи само в оторизирани сервизи от производителя.

Ако машината е гаранционна трябва да се занесе както каза колегата в най-близкият оторизиран сервиз на марката, за да може след почистването гаранцията да продължи, а ако не е оторизиран ще отпадне.

Ако е като моя амило, охлаждането е под капак който се сваля на три винта ...

От долу всичко си се вижда ...чистя си го и затварям :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0