Sign in to follow this  
Followers 0
Grandus

Lenovo Y570

52 posts in this topic

Както може би прочете.. съм с някаква Хама за 12 лева :)

Няма много бутони както забеляза на снимката .. :)

Заради коментара ти ме зайнтересова... никога не съм чувал някой да е имал проблем о.О

Сега я натисках като луд ... какво ли не кравих :Д:Д:Д

Няма проблем... дори отидох на прозореца (да на прозореца на дограмата...) и работи прекрасно :Д:Д:д

Не знам за другите модели ... но тази няма проблем ;)

Виж в предишнитеп остове за кой модел говоря :)

Смисъл имах предвид че не стават за игри които изискат постоянно цъкане

Знам и за някакви мишки с навиващ се кабел и някой ако има информация да сподели.1.50 си е доста дълго и не знам дали изобщо ще ми е удобно за ползвам лаптопа така.

Знам и за някакви мишки с навиващ се кабел и някой ако има информация да сподели.1.50 си е доста дълго и не знам дали изобщо ще ми е удобно за ползвам лаптопа така.

Мисля че говориш за такава мишка : http://laptop.bg/mice-philips-philips_SPM5900B

Щом искаш да си го купиш със Windows,според мен това си заслужава повече,а също така е и с i7.Дори ти излиза горе долу същата цена.

http://laptop.bg/laptops-samsung-RF511-samsung_nprf511_RF511_S02BG

Да,точно такава,но и за тях съм чел че били проблемни.Някой ако има някакъв опит с такъв вид мишка да споделя.

Модерните безжични не създават такива проблеми и са добро решение стига да не забравяш да ги зареждаш :)

http://laptop.bg/mic...mouse_asus_wt46

http://laptop.bg/mic...gabyte_ecome600

Тези двете изглеждат добре - за жалост никога не съм ползвал мишки на тези 2 производителя ... но дизайна и характеристиките са подходящи за игра ако решиш че искаш безжична. Принципно за мен кабела не е проблем - никога не ми е пречил.

Тея с навиващия кабел ги забрави - проблемни са.

Edited by Caco

Ако и дърпаш кабела по-силно сигурно ще се прецака.Досега не съм чувал за такива а ако има ще са някой китайски.

Смисъл имах предвид че не стават за игри които изискат постоянно цъкане

Мне..

Сега съм си инсталирал World of Tanks и нямам никакви проблеми ... :)

Модерните безжични не създават такива проблеми и са добро решение стига да не забравяш да ги зареждаш :)

http://laptop.bg/mic...mouse_asus_wt46

http://laptop.bg/mic...gabyte_ecome600

Тези двете изглеждат добре - за жалост никога не съм ползвал мишки на тези 2 производителя ... но дизайна и характеристиките са подходящи за игра ако решиш че искаш безжична. Принципно за мен кабела не е проблем - никога не ми е пречил.

Тея с навиващия кабел ги забрави - проблемни са.

Тея мишки няма ли да се получават смущения тъй като работят на една честота с рутерите

Пробвах 1 на Microsoft - издържа 3 дни. Смятай! бегай надалече.

Аспарух - какви рутери те гонят :D Съвременните безжични мишки не създават проблеми като цяло, стига драйвърите им да са направени като хората. Факт е, че има повече неща които могат да се прецакат и са по-скъпи като цяло, но откъм производителност проблеми няма.

Edited by Caco

Аз ползвам logitech deluxe най-простата мишка за 5 лв. и вече 2 година карам с нея.

Това го намерих в един сайт

В световен мащаб съществуват организации, чиято работа е да обсъждат и утвърждават единен стандарт, използван при всякакви видове LAN и wireless мрежи. Целта е производителите да разполагат с точните изисквания и да произвеждат съвместими продукти.

За безжичните мрежи са определени две честотни ленти за безплатно използване. Едната е на 5 Ghz, а другата е на 2.4 Ghz. В нашия случай ще разгледаме по-подробно тази на 2.4 Ghz.

Този тип мрежи са най-масово използваните и то не само за пренасяне на интернет сигнал, а и за работа на всякакви безжични джаджи от потребителската електроника, за които се сетите. Bluetooth адаптери, бейбифони, безжични мишки, микровълнови печки – всички те работят на тази честота от 2.4 Ghz.

Вероятно вече разбирате, че честотния диапазон, отделен за работата на тези продукти е възможно да се зашуми и това да влоши нормалната им работа.

Edited by Asparuh1231

То и за левче сигурно може да си намериш мишка дето ще работи, но добра геймърска мишка под 25-30 лв няма - било то безжична или с кабел. Играл съм и с обикновени и с малки и с големи - но като типична геймърска мишка друго няма.

То и за левче сигурно може да си намериш мишка дето ще работи, но добра геймърска мишка под 25-30 лв няма - било то безжична или с кабел. Играл съм и с обикновени и с малки и с големи - но като типична геймърска мишка друго няма.

Това е вярно обаче аз игри почти не играя и не ми пречи и с обикновена.Всичко си е въпрос на вкус

А има ли смисъл да купувам охлаждаща подложка за тоя лаптоп,и ако да,каква точно?

Няма нужда от подложка ако се грижиш за него както трябва.Виж тази тема ,тук е обяснено как да се грижим за нов лаптоп:http://forum.laptop.bg/index.php?showtopic=1109

А има ли смисъл да купувам охлаждаща подложка за тоя лаптоп,и ако да,каква точно?

Такова не ползвам :Д

Не съм имал проблем... прсто преди да влезнеш в игра пускаш външната видеокарта от копчето и пускаш:

xFPsF.png

А при лаптопите,конкретно този,след игра сапат ли температурите от само себе си или трябва да го изгасям и после като ми се прииграе да го пускам пак?Може ли като настолния да стои повече време включен?

Ми защото съм чувал,че някои не ги гасът по цял ден.Играят веднъж по 2-3 часа,после излезнат и като влезнат за втора партия игра вече не им върви толкова добре играта.

Питам това,защото ми е интересно ако играя WoW дали ще тормозя много лаптопа.

Edited by Grandus

Ми защото съм чувал,че някои не ги гасът по цял ден.Играят веднъж по 2-3 часа,после излезнат и като влезнат за втора партия игра вече не им върви толкова добре играта.

Питам това,защото ми е интересно ако играя WoW дали ще тормозя много лаптопа.

Под "не ги гасът цял ден" да разбирам че имаш предвид че не си спират лаптопа цял ден ли?Все пак това е лаптоп не е настолна машина.Лаптопа му трябва малко почивка все пак каквото и да е охлаждането няма толкова пространство както в кутията на компютъра.Аз на моя стар лаптоп съм играл игри по цял ден и му няма нищо при това не беше чистен и даваше около 30 фрейма , а за тоя лаптоп няма смисъл да питаш.При добра поддръжка няма да имаш проблеми.

Някой хора ми казаха да не слагам процесора на 100%,че вдигал до 90 градуса.Ако си го оставя аз на 100% ще имам ли някакви проблеми?

Как така да го слагаш на 100%.процесора може да се натовари до 100% само ако се натоварва с много приложения наведнъж и охлаждането не може да смогне и затова дига толкова градуси.

Виждам, че пише, но питам дали случайно не е пропуснато да се напише, понеже в amazon всичките y570 имат едно usb 3.0

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0