Архивирана

Тази тема е архивирана и не може да се поства в нея.

valpi

hp 8510w за хора със изисквания.....

28 мнения в тази тема

hp 8510w

http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/press_ki...=reg_R1002_USEN

С три години международна гаранция, закупен е февруари 2008г. В перфектно състояние.

HDD- 100gb 7200rpm

CPU- Core duo 2.4Ghz 2GB SODIMM 667mhz RAM

VIDEO - NVIDIA Quadro FX 570M, 256MB (512MB TurboCache), 15''WSXGA+ WVA (1680 x 1050 and 16M colors),

Conect- BT, Wireless, Modem,

Media- DVD lightscribe

XP profesional

ЦЕНА: 1650лв

Причина за продажбата:

Не се използва вече от 6 месеца насам...

Връзка:

SKYPE - pigoff

0896 806569 Димитър

Може да се види в София (Студентски град)

1 person likes this

======>>>>>

Батерията издържа от 3 до 7 часа в зависимост от експлоатацията....

1 person likes this

6te si nameri6 ama na kukuvo liato

na kolegata laptopa e s quadro i s procesor T7500 s fabri4no izparjena ram i za tezi pari samo ekrana koito e 1680*1050p nemoje6 da kupi6 da ne govoria za bateriata. Tova e laptop za razbira4i a ne za tapaci deto za tazi cena si vzimat 4isto nov. Ami vzemi de a ne pi6i gluposti naliavo na diasno....

Toi tozi nov stuva 3k a ti mi govori6 za sa6tite parametri.

Kolega ma6inata e stra6na. Uspeh s prodajbata. Cenata e perfektna...

ama ne e zle da pusne6 nyakoia realna snim4ica ;)

1 person likes this

Благодаря колега за компетентното мнение за моята машина. Виждам че си доста запознат по въпроса, а не като Грейпфрутчо, чийто мнение за нищо не става.

Ще има скоро снимки. B)

1 person likes this

моля ви се бе хора като не разбирате от компютри НЕ ПИИИЕТЕ по обявите на другите.

Научете се какво означава стабилност при работата на един компютър и как се прави Лаптопът и най-вече каква е производителността му и тогава правете сравнения ЗА ЦЕНА!!!

На който му трябва такава машина ще я намери, на вас като не ви трябва такава ами някаква "С ПО-ЯКИ ПАРАМЕТРИ" недейте да пишете врели-некипели.

А на последният коментар бих отговорил така:

Като толкова разбираш от компютри и цени седни и се порови и ми намери същият като моя на тази цена, ама със същите "ПАРАМЕТРИ", с три години международна гаранция.

ТОГАВА ЩЕ СИ ГОВОРИМ.

Моля модератора на този форум да поразчисти малко.

1 person likes this

1400лв

Имайте в предвид че в момента няма лаптоп с тези характеристики(външна видеокарта, бърз харддиск, ХР про, и 3години международна гаранция)под 2000лв.

Тази цена е една добра алтернатива да спестите малко пари.

Цената е твърда 1400лв.

1 person likes this

Ами ето го твоя модел на 1685лв новичък. Не знам какво мислят другите но според мен цена която е с 200 лева разлика от чисто новия модел не е адекватна. Успех

Да се включа и аз по темата.Така аз имам 6910П,който е малко по-добър!С Т7700 процесор е.Искам да кажа само че корпуса и на външен вид нямат разлика.Така лаптопа е с магнезиево шаси-невероятно здрав.А относно цената,който не иска да купува да не спами в темата на човека.Моят лаптоп като нов в БГ е над 2000 лева-а аз си го взех от испания за 200 евро.Така че изказвания от сорта виж там колко е и т.н. , не са много адекватни.

1 person likes this

Ами ето го твоя модел на 1685лв новичък. Не знам какво мислят другите но според мен цена която е с 200 лева разлика от чисто новия модел не е адекватна. Успех

Купете си го от там (ако имат)... ^_^

Цената е супер адекватна, понеже това е страшно здрав и качествен модел лаптоп. Работи като настолна машина, а както ви е известно това е доста трудно постижимо, понеже говорим за RISK процесори прилагани в лаптопите (за да пестят енергия).

Като не искате-не купувайте! Аз знам какво продавам, а който не знае какво да купува си е абсолютно негов проблем. ;)

1 person likes this

Коледна промоция 1300лв до края на годината, след това се спира от продажба. Лаптопа няма НИЩО общо с масовите на пазара - това е HI-END. Точно този модел ще бъде актуален още доста време.... ;)

аре стига глупости бре човек, верно е hi-end, ама вече не струва тези пари - приеми го това......

чисто нов 8530w е 2000 лв......

Остави го колега, явно няма друга работа и пробва аудиторията. Ама никой, никой, няма да даде за тази машина повече от 800 лв., ако това е спам опровергай ме, и го продай за толкова.