Sign in to follow this  
Followers 0
Lubomirov89

Sleep режим проблем

21 posts in this topic

Добър ден колеги,искам да попитам дали някои е имал проблем със слееп режима.По точно обяснено преинсталнах лаптопа и сега като затворя капака влиза в режим слееп.Обаче после не иска да се събуди дисплея иначе пали харда,вентилатора светят си му всички индикации че е пуснат ама дисплея не пали.Някои да е имал подобен проблем?Пропуснах да спомена уиндоса е тестван на друг лаптоп и всичко е ток и жица.Все си мисля че нещо драйвера не е редовен.

А драйвери инсталирал ли си?

Да всичко е направено от до и с драйвери и без драйвери пак не иска да се пусне дисплея.

Имал съм с Lenovo G560, но при мен се оказа дефектно дъно. Щом преди преинсталирането всичко е било наред - вероятно е софтуерен проблем. Дай модела на лаптопа, за да е по-лесно

Emachines e520 модела в профила е актуален.Но преди преинстала нямаше проблеми никакви само дето маи имах вируси че много се чудеше какво да прави.Сега с тоя уин много добре се държи и няма нищо общо с преди.Ако може и други мнения.Благодаря предварително.

Нещо с драйвъра или настройки

Имал съм подобен проблем но е било одавна и не помня как го разреших

Слагах какви ли не драивери какви ли не настройки правих и не и не .

Да си ъпдейтвал или сменял биоса?

Явно тука никои не иска да помогне и маи сам ще мъча да си реша проблема!

Влез в power options през control panel и промени настройките така:622246.png

Колеги преинсталирах си лаптопа и се оказа че проблема ще е вече хардуерен.Незнам вече какво да го правя тоя лаптоп,а други проблеми няма и ми служи вярно 3 години без никакви проблеми.

Колеги преинсталирах си лаптопа и се оказа че проблема ще е вече хардуерен.Незнам вече какво да го правя тоя лаптоп,а други проблеми няма и ми служи вярно 3 години без никакви проблеми.

И на мен ми е правил този проблем , но не си спомням как го оправих.Мисля че из настройките имаше избор какво да прави уиндолса при натискане на бутона за изключване и други.Най вероятно при теб по подразбиране дисплея се изключва.

Твоя Win boz Такъв ли е ?

ANOTHER OPTION: ACPI (Advanced Configuration and Power Interface) is a mother board option for finding hardware and managing the power to that hardware. Anyways... check the options and play around with them. There have been success stories of the option having "S1", "S3" and "S1/S3". When they set it to "S3" only after being set to "S1/S3", their sleep problems seemed to have gone. -- This has been tested on the Dell I refer to above with NO success (options were S1 or S3, and its been set to both with NO success) --

Koлега не знам какво имаше в предвид обаче и преди бях с вина дето съм сега и преди нямаше никакви проблеми,докато сега не мога да се похваля с това.Какво ли не правих и неще и неще пущината.

Dr_House ти е дал линк към сайта на майкрософт където предполагам е описано подобно как да се оправи твоя проблем.На мен от няколко дена не иска да ми се отвори сайта им и за това не мога да ти помогна , но от това което е написал по-долу разбирам че има някакъв проблем с "заспиването" при компютрите които имат повече от 2 гигабайта рам памет.

До колкото можах да разбера от това което хрома преведе става въпрос за проблем с рам повече от 2 ГБ, а аз съм с 2.Други бяха написали за обновяване или слагането на най-оптималния вариант на драйвери.До тук нищо и 30 не успях да направя с разрешаването на проблема :Д

Провери настройките тук

Контролен панел\Всички елементи на контролния панел\Опции на захранването

Там имам чувството че всеки ден ровя ,че все съм забравил нещо,но всичко е както си трябва.Благодаря все пак .

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0