Strike

Коя марка лаптоп има най-добро охлаждане?

15 posts in this topic

Интересува ме коя марка има най-добро охлаждане попринцип,или коя марка лаптопи не "греят" чак толкова.

Цена на лаптопа и необходим хардуер? Няма такова нещо като марка лаптоп охлаждане, има конкретен модел лаптоп.

Принципно от в най-високия клас Dell Aliwenware. В средния Samsung RF511, ASUS N53/N55. В бюджетния HP ProBook 4***.

Ако не ти трябва сериозен хардуер горе-долу всеки лаптоп се справя с вградена карта и слабичък процесор. Бизнес моделите също са хладни, но те рядко идват с кой знае какъв хардуер за цената та е нормално да са хладни.

Иначе разбирам въпроса ти щом имаш Павилион в момента :)

Може да погледнеш и Lenovo Y570 серията :)

http://laptop.bg/lap...d_y570_59325418 това не е лошо като цена-хардуер и компонентите не греят много. Аз го имам с i7 процесор и нямам проблеми с температурите.

Иначе Samsung може би се справят най-добре с охлаждането, но както каза Caco - зависи повече от модела отколкото от марката. :)

До сега съм чувал за Acer-ите,че много греели,но не съм сигурен. Това съм го чел във форума!

Зависи от модела. В момента основно се оплакват от евтините HP-та с нескопосано охлаждане.

Моя HP си охлажда добре не спира от 10 сутринта до 10 вечерта не прегрява ;)Стига сте ги хвалили тези lenovo щото са китайски ;) HP е най добрата марка на всички времена ;)

Недей че ще ти се върже някой :)

HP е най добрата марка на всички времена

Иначе както по горе каза колегата няма такова нещо като коя марка и тн... по някога серия от серия се различават...

При HP примерно Dv серията прегряват, при дел и компак имаше серия без дупки за охлаждане...Acer си държат по принцип малко височки градуси Samsung ми изглежда една евтина и мека пластмасата при някой от моделите така , че всичко е относително Лично аз съм фен на Sony, Dell, FS, Lenovo, Acer, Toshiba

Моя HP си охлажда добре не спира от 10 сутринта до 10 вечерта не прегрява ;)Стига сте ги хвалили тези lenovo щото са китайски ;) HP е най добрата марка на всички времена ;)

Много ми е интересно колко теми ще тролнеш, за да си хвалиш кютука.

http://store.picbg.n...0c296ed8b.jpg

Сега си представи същото нещо, но с един хийтпайп и с горе-долу 40% по-малко мед и с сбирщайн охлаждащ агент.

Лично аз съм фен на Sony, Dell, FS, Lenovo, Acer, Toshiba

Аз пък, не съм фен на ОЕМ брандове, а на качествени ОДМ модели на Quanta, Compal, Clevo, Pegatron и други които вече не съществуват.

Edited by GeorgeN

Ами всеки си има мнение но повечето хора казват че acer samsung lenovo i dell прегряват а за HP само dv сериите ;) GeorgeN ти имаш ли лаптоп на HP че така да ги критикуваш ти изобщо имаш ли лаптоп защото в подписа ти няма нищо ;)

Ами всеки си има мнение но повечето хора казват че acer samsung lenovo i dell прегряват а за HP само dv сериите ;)

Повечето хора обикновено са компетентни колкото теб, така че мненията не са много меродавни.

GeorgeN ти имаш ли лаптоп на HP че така да ги критикуваш ти изобщо имаш ли лаптоп защото в подписа ти няма нищо ;)

Говорим за конкретен модел, ако не си разбрал!Също така мисля, че не е неоходимо да обременявам аудиторита с това: какво съм имал, какво имам, къде съм работил, с какво съм се занимавал и прочие.За протокола и детското ти любопитство..... първото ми HP e Omnibook 600 с 486 процесор (от времето когато още не си бил заплануван), а последния е мобилна графична станция "елитен" 8770W.

след далга употреба само THINKPAD са с перфектно охлаздане ,дори при голямо натоварване едва се чува и не духа като калорифер

Съгласен съм с теб.Аз съм заклет фен на Thinkpad и не мисля ,че HP може да се мери с Thinkpad по качествено охлаждане и здравина на корпуса!

Стига с тази болна фенщина! От Thinkpad до Thinkpad има разлика, а и сред "Елитните:" има доста качествени изпълнения, които в някои отношения са за предпочитане.

няма опр марка лаптоп дет да не грее.Взимаш си интелски процесор по-възможност на по-малък волтаж с добра видеокарта от сорта на интел или ати и няма да имаш проблем.Иначе горещо ти препоръчвам Lenovo thinkpad,dell latitude,fs lifebook,toshiba tecra и някой hp compaq nx

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...