hateinc

Acer 5738G

29 posts in this topic

Здравейте преди три дни си поръчах Acer Aspire 5738G от Вас и имам няколко въпроса.

Това е първият ми лаптоп, затова моля да ме извините ако евентуално въпросите ми ви се сторят глупави!

1. Тъчпада има ли възможност за скролиране, защото при мен не става?Или трябват някакви допълнителни драивери?

2. Предоставеният кабел за зареждане се ползва и когато искам да ползвам лаптопа в ел. мрежа ? И няма копчен или функция която да изключва батерията а всичко си е автоматично?

3. Когато ползвам лаптопа с захранване от ел. мрежа (т.2) трябва ли да махам батерията?(чувал съм и двата отгорора - да/не и затова бих искал компетентен отговор от екипа на laptop.bg)

Благодаря предварително, надявам се да не ви отегча с многото въпрси!

Да добавя и аз един такъв въпрос: има ли начин (какъв?) да се удължи живота на батерията? чух едно много странно за мен мнение, че като ползвам лаптопа на ток, да държа батериите в хладилник!?! човекът определено не се бъзикаше с мен. ;-)

Поздрави

Христо

Да добавя и аз един такъв въпрос: има ли начин (какъв?) да се удължи живота на батерията? Чух едно много странно за мен мнение, че като ползвам лаптопа на ток, да държа батериите в хладилник!?! Човекът определено не се бъзикаше с мен. ;-)

Поздрави

Христо

Здравейте,

Ето ги и отговорите:

1. Тъчпада има възможност за скролиране. Необходим е само драйвер за тъчпада, след което всичко е автоматично..

2. Да, няма никакъв проблем да ползвате лаптопа, докато се зарежда батерията и е включен в ел. мрежата. Няма такова копче или функция, която да изключва батерията.

3. По повод зареждането на батерията, кога е хубаво да я махате и кога не, може да прочетете тук, където е описано подробно как може да се съхрани най-добре една батерия.

Поздрави,

Ева

имам го същият лаптоп имах малко проблеми с температуратат му но го опрвих много е добър и аз го ползвам единствен за игри и филми то някой хора са ми казвали 4е самият лаптоп е ЗА ИГРИ ама нз.А за проблема с NFS Undercover нз.Ако на твоя характеристиките са същите като на моя бих могъл да помогна ще я сваля и ще пробвам дали ще стане.

Процесор:Intel® Core2 Duo CPU T6500 @2.10GHz(2 CPUs), 2.1GHz

Модел на система:Aspire 5738

BIOS:Ver 1.00PARTTBL

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...