Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
Guest димитър

Проблем с лаптопа

13 мнения в тази тема

ЗДР!Значи проблемът ми е следният..пускъм лаптопа(няма значение дали на батерия дали на зариадно) започва да зарежда (свети чувам го че работи) но монитора не тръгва..зарежда и се рестартира и пак зарежда и пак се рестартира но на монитора само черен екран.Лаптоами е Hp Pavilon dv9000.Казаха ми че е било от процесора бил изгорял възможно ли е и как да разбера дали е изгорял процесора.Благодаря

Според мен е за прейнсталация :) ... Поне така мисля не съм имал до сега такъв проблем.

Сега помисли логично.

Той дори няма как да го преинсталира .. като няма образ.

Защо изобщо обърщаш внимание на мнението на човек, който не може да сложи 2 драйвъра? Ден по-късно тръгнал диагностика да прави от разстояние защото "не му се било случвало". Глупости на търкалета, а темата е стара и проблема най-вероятно е решен...

1 person likes this

Тези проблеми наистина са сервизни. Аз съм много доволен от сервиза за компютри и лаптопи в "Изток" на ул. Атанас Далчев 7. Там съм ходил два пъти за ремонт на два различни лаптопа и сега работят чудесно. Така че ако имате проблеми с лаптоп или компютър горещи го препоръчвам. Това е сайта на сервиза: http://eastcomputerservise.com/

Мда, той човека за 10 месеца предполагам, че си е решил проблема.

Да не говорим, че е пусната от 'гост', което предполага, че човека отдаааавна е забравил за какво става дума.

Ако просто правиш нескопосана реклама на някакъв си сервиз, то си поредната фирмичка с опит за безплатна реклама... (защо ли!?)...

Малка извадка от 'софтуерните услуги':

Възстановяване на забравена парола, възстановяване на неработещ Windows на експертно ниво - какво е експертно ниво?

Намиране и инсталиране на приложен софтуер и програми по поръчка на клиента - от торенти?

И защо по дяволите има описани към 15 подточки с услуги, след като са реално 4-5?

Супер нескопосана реклама, колега...

Edited by Latitude
1 person likes this

моят проблем е че лаптопа ми трябва винаги да е включен в зарядното иначе ако не е се изключва директно.отдолу където има дата час ден интернет скайп език попринцип трябва да има и една батерийка самоче аз нямам така.преди няколко месеци бях дала зарядното ми на ремонт защото не светеше една лампичка която е на зарядното когато го включех в контакта . но ми го оправиха и ми излена доста скъпо и сега неиска да ми се зарежда компютъра и както казах трябва винаги да е включен в зарядното иначе се гаси ... моля помогнете :(:(:(

Батерията ти вероятно не се детектва зарежда и други...

а това с лампичката е било защото ти е изгоряло зарядното...

преди да изгори зареждаше ли ? може да не са ти го оправили като хората

здравеите, имам проблем с лаптоп toshiba satellite C660D-13Q, след преинсталациа не работи интернета. нито wlan нито lan. опитах всякакви драивери и нищо. инсталиран е windows7 64bit ultimat. ако някой може да помогне ще съм много благодарен. благодаря предварително. :help:

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0