florit

Sony Vaio NS

3 posts in this topic

Здравейте.

Известно време се колебаех дали да избера Вайо или Делл,но се спрях на Сони ,поради проблемите с батериите на делл за които чух.

По-точно избрах Vaio VGN-NS140E,но видях и модела VGN-NR498E...която всъщност NR серия не съществува в официалния сайт на сони..характеристиките са като на NS и не виждам разлика..мисля че става въпрос за същия модел,но под друго име? Ако някой има други наблюдения,моля нека сподели:)

И също ще съм благодарна за всякакви мнения относно този модел на Сони:) (основно ще се ползва за работа с фотошоп и други подобни фотографски/дизайнерски програми)

Мерси предварително :drinks:

Здравейте.

Известно време се колебаех дали да избера Вайо или Делл,но се спрях на Сони ,поради проблемите с батериите на делл за които чух.

По-точно избрах Vaio VGN-NS140E,но видях и модела VGN-NR498E...която всъщност NR серия не съществува в официалния сайт на сони..характеристиките са като на NS и не виждам разлика..мисля че става въпрос за същия модел,но под друго име? Ако някой има други наблюдения,моля нека сподели:)

И също ще съм благодарна за всякакви мнения относно този модел на Сони:) (основно ще се ползва за работа с фотошоп и други подобни фотографски/дизайнерски програми)

Мерси предварително :drinks:

Здравейте,

NR е предхождащата серия на NS, може би за това не я виждате в официалния сайт на Сони, т.е NS серията е обновената.

Разлика между двата модела определено има :) и тя е в процесора и видеокартата, които са по-добри.

Ако не играете игри, модела NS140E е напълно достатъчен да задоволи нуждите ви на дизайнер :).

Поздрави,

Ева

Благодаря Ви много за ценното мнение!

Поздрави!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...