Sign in to follow this  
Followers 0
DESSSO

Проблем AMILO PA2548

9 posts in this topic

При стартиране още при биос екрана се разделя на 8 части и във всяка се показва образ.Стартовия екран също е разделен на 8 части и така си остава и при Windows-a. Направих uninstall и disable на видео драйвера и се рестартира и тръгна нормално но само за няколко часа и така си седи. Преди време пак беше направил това разделяне на екрана, но сам си се оправи изкара няколко месеца, но до днес. Радиатора и вентилатора са чистени редовно и пастата на процесорите е сменяна.

При стартиране още при биос екрана се разделя на 8 части и във всяка се показва образ.Стартовия екран също е разделен на 8 части и така си остава и при Windows-a. Направих uninstall и disable на видео драйвера и се рестартира и тръгна нормално но само за няколко часа и така си седи. Преди време пак беше направил това разделяне на екрана, но сам си се оправи изкара няколко месеца, но до днес. Радиатора и вентилатора са чистени редовно и пастата на процесорите е сменяна.

Проблема е във видео чипа!

За сервиз..

Смяна или ребол...

Не го товари че ще изгасне съвсем

Здравейте и аз имам Fujitsu Siemens Amilo PA 25 48 компютъра се включва, но на екрана няма нищо купих го на старо като мислех че е екрана но като го включа на друг монитор пак нищо какво може да е и колко горе долу може да струва ремонта , иначе батерията е добра държи малко над два часа

около 150 лв. ще ти вземат в читав сервиз за да ти го направят като хората...

Ремонта задължително трябва да има поне 3 месеца гаранция да не кажа че съм чувал и за 6

Има и баш майстори учещи се на гърба на хората ползващи духалки котлони фурни и други такива взимащи

60-70 лв .. Ако попаднеш на такъв бягай много бързо защото после лаптопа ти даже няма да включва изобщо

благодаря за съвета а веднъж даже запали екрана, но се видя че трябва да се смени матрицата . може ли да ме посъветвате за някои нормален сервиз, които да го ремонтира качествено, иначе машинката не е лоша , и да ми сменят клавиатурата и основно да ремонтират , благодаря

Е,човеко,не можах да се сдържа! :) Правописът ти е върховен,надявам се,че е така, само защото не си свикнал да пишеш на БЪЛГАРСКИ.Ако ли не,изяж си дипломата за средно! :)

Използвах кирилизатор за шльокавицата и затова не съм му оправял грешките. :D Сега ще се заема.

благодаря за съвета а веднъж даже запали екрана, но се видя че трябва да се смени матрицата . може ли да ме посъветвате за някои нормален сервиз, които да го ремонтира качествено, иначе машинката не е лоша , и да ми сменят клавиатурата и основно да ремонтират , благодаря

Що направо не си вземеш нова иначе машината само батерията и май не е лоша

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0