Dark_Red_Rose

Ужасно бавен

36 posts in this topic

Колега влез в BIOS и в менюто Performance имаш Speedstep Enable - трябва да ти е Enable. Също погледни какво ти е отметнато на Dynamic Acceleration.

А на Dynamic Acceleration какво трябва да е отметнато?

Speedstep ми е включен. Пък и аз в BIOS-а не пипам че не съм много навътре с настройките там. :))

Dynamic Acceleration ако е enable променя множителя, ако е disable процесора постоянно работи на максимална честота.

май е Enable.... :)

ясно защо такива номера ми правил.

Сега вече поне ще знам и няма да се стряскам толкова лесно. :))

Благодаря!

При мен и двете са Enable и когато не е натоварен сваля множителя, а когато се натовари си работи на 100%.

Здравейте!

Взех матрица за Dell inspiron 360m (май така беше). Поработи малко и ми изгоря дънната платка. Смених я. Обаче сега (май и преди смяната) бутоните за яркостта са обърнати (вместо единия да намалява, той увеличава и обратното. ) Кажете ми има ли опасност да ми изгори пак дънната платка от тази грешка???? Благодаря за вниманието!! :)))

Здравейте!

Взех матрица за Dell inspiron 360m (май така беше). Поработи малко и ми изгоря дънната платка. Смених я. Обаче сега (май и преди смяната) бутоните за яркостта са обърнати (вместо единия да намалява, той увеличава и обратното. ) Кажете ми има ли опасност да ми изгори пак дънната платка от тази грешка???? Благодаря за вниманието!! :)))

абе ти във всяка една тема ли си писал???

абе ти във всяка една тема ли си писал???

Човека нагледно показва какво е спам :D

Здравейте!

Опасност винаги има но няма да е от това

На седмицата в търсене .. напиши msconfig

в показалият се прозорец избери startup

Ще се учудиш колко неща се стартират

Прави си Хаус :)) Много са към 52 бяха сякаш :D оставих само 4 да се пускат :)) и си е супер вече. :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...