MartinDaskalov

Не купувайте от skype: ivanovgo

13 posts in this topic

Не купувайте нищо от този потребител (skype : ivanovgo). Най-подло ме измами като ми продава уж гаранционни компоненти а в последствие се оказаха фалшиви гаранциите. Продаде ми дъно на което му липсват кондензатори(продаваше го за работещо и гаранционно), процесор( с липсващи пинчета, гаранционно) рам памет 3гб която също беше гаранционна но невалидна и не работеща, и като подарък ми предложи блутут който се оказа инфраред(който въобще не съм пробвал дали работи защото не ми трябва). И всичко това със фалшиви гаранции .Аз вече изгърмях с 90 лв, не се лъжете и Вие.В еконт като ги разглеждах нещата на пръв поглед всичко беше наред(аз и не съм много на ти с компонентите но видях че имат гаранция и изглеждаше наред, но както споменах се оказа фалшива), но в последствие се оказа друго. За това ви повтарям НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТОЗИ ПРОДАВАч

И какъв му е ника?

Колега, сбъркал си раздела. Но нищо, дай каквото имаш за този продавач - телефони, мейл, адрес - само скайп не е достатъчен.

A пък аз тъкмо щях да си купя рам - благодаря

Аз също купих от ivanovgo памет която се оказа наработеща.Нито си вдига телефона нито го има на скайпа така че и аз сигурно съм изгорял.Не купувайте от него нищо.

И аз бях излъган от това лайно! по тази тема http://forum.laptop.bg/index.php?showtopic=25639 И то още на 13 ян. но чак днес ми остана време да разгледам по-обстойно какво ми е пратил всъщност.

Данните в товарителницата на Еконт са :

Г.Оряховица, ул Козлодуй 2, Николай Ванев Дюлгеров , 0899 10 30 63

Давайте и вие каквито данни имате от товарителниците ви, от скайп и т.н. та да разбере , че не е невидим и недосегаем... има как...

Колеги, няма ли всеки ,който има негови координати да ги напише тук?? Само с това реване тук ли ще го оставим тоя болкук?

Колеги, дайте на тези измамници по профилите да им оставяме коментари на Profil Feed за да се знае :)

Някой да знае това вдясно как се гласува за профила? (при разглеждане)

Колеги, дайте на тези измамници по профилите да им оставяме коментари на Profil Feed за да се знае :)

Пак няма да се знае, защото всеки може да си изтрие написаното в Profil Feed.

Пак няма да се знае, защото всеки може да си изтрие написаното в Profil Feed.

Е това не го знаех :( кофти тогава.

А не може ли да му сваляме рейтинга с по 1 звезда ?

Edited by god_15

Колега, нямаш право да разпространяваш ЕГН-то на човека, който и да е той! Както неговото деяние е наказуемо, така и твоето!