Guest Виктор

Проблем с панти на '' Asus M51VR-AP129

6 мнения в тази тема

Здравейте !!!! Преди 2години и 8 месеца си закупих въпросния АSUS АP -129 . Карах с него почти 2 години , като и гаранцията беше толкова. Малко преди да изтече тя , т.е през април 2011 се появи проблем с пантите закрепващи монитора. Монитора се бе разхлабил , клатеше се докато един ден не се счупиха пантите. Отнесох го на мястото откъдето го бях купил. Оттам го пратиха в София в MOST COMPUTERS. Оправиха го уж , докато преди 4 дни не се появи пак същия проблем и при опит да го затворя лявата панта просто изпука и се счупи. Отново същия проблем . Преди това бяха сменяли и пантите и капака докато беше в гаранция. Сега ми казаха от магазина , че трябва да дам 80 лв за смяна на капачки и панти... Така и не се реших и от магазина отново го пращат сега в София за да ми кажат дали ще има и други части за смяна. Уморих се да го нося по ремонти. Не знам какво да правя.. Преди да се счупят повторно пантите го носих и за затварящия механизъм.. , харда му е сменяван в гаранция... въобще ми писна. Искам да знам дали някой е имал подобен проблем с пантите на модела или като цяло за АСУС. Дайте съвет какво да правя , защото не ми се ръсят чанта пари , без да съм сигурен , че няма пак да излезе нещо .

И аз също имам такъв проблем, едната панта е счупена, също така и капачки ще ми трябват. Пантите намерих за 31 лв отhttp://www.shopmania.bg/aksiesoari-za-portativni-kompiutri/p-panti-za-asus-f3-m51-x53-x56-z53-pro31-series-hinges-4663286 , но нещо не мога да намеря капачки за този модел. Откъде мога да намеря? Ако се обърна към сервиз на Асус, ще ми излезне ли поскъпо?

Edited by dimitrova_k

И аз също имам такъв проблем, едната панта е счупена, също така и капачки ще ми трябват. Пантите намерих за 31 лв отhttp://www.shopmania.bg/aksiesoari-za-portativni-kompiutri/p-panti-za-asus-f3-m51-x53-x56-z53-pro31-series-hinges-4663286 , но нещо не мога да намеря капачки за този модел. Откъде мога да намеря? Ако се обърна към сервиз на Асус, ще ми излезне ли поскъпо?

Мога да помогна с капачки над/за пантите - 0895 731211

Edited by mr_spirit

Мога да предложа употребявани панти за M51

Ако си от Варна мога да предложа и смяна

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...