cvetink

Официален вносител за България на Asus

17 posts in this topic

Преди година месец август 2008 година си закупих лаптоп ASUS F5SL - AP072 от фирма Ресет Компютърс ЕООД, които ми казаха, че те са официалния вносител на ASUS за България! Искам да ви питам това така ли е те имат страница в интернет www.reset.bg с каталог на лаптопите! Аз от моя лаптоп съм доволен макар, че докато го настроя да работи с Win XP ми отне доста нерви и усилия и пак от време на време забива примерно като дам с десен бутон върху икона да се отворят опциите и забива! Искам да ми кажете мнението си за Лаптопите ASUS по принцип и за моя също и ако може да си кажете вярно ли е, че ASUS като лаптопи на пазара дават по малко дефекти в сравнение с ACER Toshiba и други! Тогава като си го купувах не познавах лаптопите по принцип а ме уверяваха да си взема ASUSа сега смятам да го сменям моя да го подарявам на баща ми и търся някой лаптоп с голям хард с тв тунер и хубав дислей да гледам на него филми и телевизия игри не играя освен в www.djagi.bg да ми препоръчате някой модел!

Здравейте,

да вносител са Reset на ASUS, но не са единствен. Most Computers също внасят Asus. Като качество Asus са на доста добро ниво, но не може да се каже дали са по-добри от някой модел от другите марки. Всяка марка има някакво предимство. Asus са на пазара за компютри от много години и са се наложили като един от лидерите в този бранш. Относто проблема с XP - да има го. Всички нови компютри ги правят специално за Windows Vista и се опитват по-този начин да накарат потребителите да оставят XP в миналото. Лично аз си използвам XР и съм доста по-доволен от него вместо Vista.

В момента има доста добри предложения за тези параметри който търсите, както на ASUS така и от другите марки. Моделите обаче който са с ТВ тунер са на доста по-високи от нормалното цени и аз бих ви препоръчал да си вземете ТВ тунер на USB или на Express card. Много по-евтино излиза а и върши същата работа. Ако искате разгледаите моделите които предлагаме, като най-вече се ориентирате по цената, която ви устройва и ако имате някакви въпроси ще отговаряме.

Поздрави

аз се каня да си купя АСУС но на последък не чувам кой знае колко добри неща ( по специално за дъната ) ... наистина ли имат проблеми или спокойно мога да си го закупя и да знам че едва ли ще ми се налага да използвам гаранцията :)

Да ти кажа разбра, че имам Асус аз съм доволен от моя! Като цяло чувам всякакви мнения, аз като човек който имам лаптоп Асус от една година ще ти дам съвет, които разбрах от практиката с него и от които ще се ръководя при закупуване на следващ лаптоп: 1.гледай да има драйвери за ХР или да го купиш с Windows ! 2.Гледай процесора да не е AMD а интел 3.гледай картата да е с външна памет! и 4. дисплея зависи кви пари разполагаш ама е добре да се ориентираш към по новите с голяма резолюция е не е задължително но е препоръчително! Мога да ти дам едно предложение от мен което ако имам парите в момента и тръгна да си сменям моя Асус бих си купил този без да се двуомя ASUS N50VN-FP183

Ето ти и адреса където го предлагат и да видиш спецификациите http://www.store-bg.net/product_info.php/p...1257b78b957c6f0

Тоя лаптоп го забрави може да си купиш нещо по добро кажи ми само до колко пари търсиш да видя какво мога да ти предложа аз!

Ако си търсиш нискобджетен АСУС тоя дето си го избрал е идеален но нещо не виждам да има камера вградена, което не е болка за умиране но цената му е трепач! Но иначе аз бих ти препоръчал да не бързаш да се хвърляш с главата напред и ако трябва да спестиш още някой лев и да избереш нещо още по качествено и добро!

здравейте

Купих си на скоро Асус от новите им модели с процесор intel i5 2,40 до 3,10 gHZ но имам проблем с видео картата .

Има интегрирана карта на intel HD graphifc family също и nvidia Geforce Gt540m 2 GB , но нещо Нвидиата не се пуска компа работи с тази на интел , а инвидиата не е изгоряла . Та въпросът ми е следният : Как мога да спра тази карта на Интел и да се усне тази на Нвидия ?

меирси предварително

Ще си Остане на nVidia-та като влезеш в настройките на Optimus технологията. Десен бутон на празно пространство в Desktop прозореца -> NVIDIA Control Panel -> Manage 3D settings -> и там на golbal setings избираш High-performance NVIDIA processor.

Направи си тема и ще ти предложим. :)

Здравейте,

Предварително се извинявам, ако не е тук мястото на въпроса ми.

Може ли да дадете информация дали и кога се очаква да започне продажбата на ASUS PADFONE INFINITY в България?

Здравейте

Очаква се, да започнат доставки през Юли и Август месец.

Поздрави

Имам намерение да закупя таблет 10 инча с клавиатура, която се откача. Пътувам, поддържам и-мейли и много контакти на скайп, снимам и препращам материали, 3 джи мрежа. Процесор, памет, скорост ... не разбирам. Заглеждах Асус и Ейсър. Пари 1000-1200? Моля за съвет.

Лично аз бих си взел самсунг или епъл за тези пари, или искаш да е с ундолс ?

Zdraveite! Moje li edno mnenie za

Asus X550LN-XX003D

I koga 6te bade ve4e dostaven za BG???

Blagodaria vi predvaritelno!

Здравейте!

Може ли еднои мнение за Asus X550LN XX003D. Кога ще бъде доставен в България?

Благодаря ви предварително!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...