Sign in to follow this  
Followers 0
Guest bigM

Satellite - рестартира се с включване на зарядното

5 posts in this topic

Здравейте,

в момента в който се включи към адаптера - лаптопа се рестартира.

На батерия работи без проблем. Без батерия (само на ток) пак се рестартира.

Някой имал ли е подобен проблем?

За да заредим батерията, трябва да е изключен. Не държи колкото държеше в началото.

Адаптера е 19V , 6.32A, а в големите "елмаркети" се продават само китайски с мощност 4А.

Лаптопа е купен от щатите, няма гаранция.

След като е купен от щатите, на 220 или на 110 волта е адаптера?

220. Ползваме го повече от година, не е в това проблема.. Просто в един момент започна това, възможно е да е в следствие на токов удар..

Пробвахме с друг адаптер, проблема остава. Казаха ми че нещо свързано със захранването, давало на късо вътре в лаптопа.

Кажете ми добри специалисти във Варна?

Рё аз имам същият проблем СЃ Toshiba satellite pro , СЏРІРЅРѕ Рµ дефект РЅР° тея кошници . Пробвах СЃ РґСЂСѓРіРѕ зарядно което СЃРё работи перфектно РЅР° РґСЂСѓРі лаптоп Рё като РіРѕ РІРєР»СŽС‡Р° РЅР° РјРѕСЏ Рё пак СЃРµ рестартите или зацикли . Вземи отвори прозореца Рё РіРѕ мятай :D

Стандартен проблем при тези тошиби, трябва да се занесе в сервиз за да се отремонтира ако ви кажат че е видео и ще го нагреят не се съгласявайте после ще бъде тотална щета.Ако имате път към Пловдив мога да го ремонтирам.След ремонта обикновено нямат никакви други проблеми това модела с интелско видео ли е или с карта ати?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0