Sign in to follow this  
Followers 0
kimba10

COMPAQ PRESARIO CQ60-310EQ

5 posts in this topic

Mnogo vi molq za pomosht,vzeh si tozi model laptop,mahnah mu vistata i mu kachih windows xp service pack 3.

Sled dvudnevno tursene uspqh da namerq drajvari za video kartata i zvuka.wirless avtomatichno si go zaseche sled instalaciqta na windows.

Problema mi sega e sledniq SAMIQ LAPTOP NE MI RAZPOZNAVA LAN KARTATA.ISTEGLIH EDNI DRAJVARI KOITO SPORED MEN OTGOVARQT NA LAN,NO SLED INSTALACIQTA IM MI ISPISA DA ISKLUCHA MASHINATA DA SLOJA KARTATA I DA STARTIRAM OTNOVO.V DEVICE MANIGER NE MI IZLIZA IZOBSHTO LAN KARTATA,SAMO WIRLESSA. MOLQ VI POMOGNETE MI !!!!!!!!!!!!

Не успях да намеря драйвери за XP

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...121&lang=en

на официалния сайт.

Предлагам ти да се върнеш на Vista, може да намериш но те ще са неофициални и не знам колко добре ще работят.

Поздрави

Ники

Здравейте аз също имам Compac Presario CQ60, аз също исках ХР но ми казаха ,че не става и сега сам с vista

kimba10, пробвай да сложиш драйвери за друг лаптоп от същата серия. Имаш много малък шанс, но мисля, че си струва.

Здравейте, преди седмица си купих HP Compaq Presario CQ61-410SQ и имам проблем с включването. Значи в началото докато натисна копчето за включване и тръгваше сега ми се налага да го натискам докато тръгне защото не се получава от първия път.. моля някой да каже дали има такъв проблем, а и да няма да ми сподели от какво може да е и какво трябва да направя. Благодаря предварително!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0