Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Danny

дънна платка hp pavilion dv2-1030

7 posts in this topic

Имам въпрос, преди 2 месеца някъде залях лаптопа си с вова и веднага го исключих и го суших. След като изсъхна не се влкючваше и го занесох на ремонт, казаха ми че дъното ми е изгоряло и трябвало да се смени но не намерили дъно за него.Някой може ли да ми каже дали се ремонтира дъното ? Или от къде мога да си взема ново дъно ?

Ремонтира се но аз ако бях бих потърсил второ мнение от друг сервиз...

Да ме извиняват някой от читавите сервизни техници тук но е пълно и с бастуни..

На втория сервиз просто кажи че не са могли да ти го оправят в сервиз който си го занесъл след като си го залял..

Не споменавай нищо за дъно, смяна и тн..

Имам въпрос, преди 2 месеца някъде залях лаптопа си с вова и веднага го исключих и го суших. След като изсъхна не се влкючваше и го занесох на ремонт, казаха ми че дъното ми е изгоряло и трябвало да се смени но не намерили дъно за него.Някой може ли да ми каже дали се ремонтира дъното ? Или от къде мога да си взема ново дъно ?

0895 731211 ще помогнем или ще те насочим!

Ето че няма и минута и сега си в моя отговор и пак си даваш координатите в тема за помощ...

Ще ме накараш да започна да ги правя и аз лаптопи за без пари на хората просто за да не идват при вас...

Стига бе пусни си тема в сервизи и спри на всяка молба за съвет да си даваш телефона...

Поне ползвай лични ...

Пич реално лаптопа ти е възможно и да тръгне с едно просто почистване със разни технически препарати..

Edited by Dr_House

Благодаря за намесата Пич ..

Тъкмо си погледнах към хапчетата за гърло и се чудих какво съм пил...ахахаха :)

Ама явно тук му се връзват хорицата :thumbsup:

Хм ... ако го видя да се пробутва пак по най - безобразния начин като сега... и се прави на расеян :)

ще го пусна в мошеници и аз...

И аз искам да съм милионер без да работя ама бачкам като луд даже и три сайта поддържам вечер от вкъщи

за да си изкарам парите по - честен начин а не като заблуждавам хората

Edited by Dr_House

Ами лаптопа вече не става, и го продавам за части, ако някой е зайнтересован , моля да пише : )

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0