Sign in to follow this  
Followers 0
Dr_House

Нова услуга от "Технополис" - удължена гаранция до 5 години

6 posts in this topic

Колеги какво мислите за новата услуга ... има ли някой да я е ползвал ?

Дали е поредния прах в очите на потребителите или наистина покриват ремонтите .. то още 2 годии ако пуснат да станат 7

и в сервизният бранш ще си ... мамата

Нова услуга от "Технополис" - удължена гаранция

автор(и): Труд онлайн, прочитания: 546

Image_1121141_2.jpg

Водещата верига за бяла, черна, офис техника и IT "Технополис" предлага нова услуга - „Технополис удължена гаранция". Услугата представлява застраховка, която дава продължителна защита на закупен от веригата уред.

При уредите с гаранция от производителя 2 или 3 години, с удължената гаранция на "Технополис", гаранционният период може да бъде увеличен до 5 години. Докато уредът е защитен с удължената гаранция, ремонтите, включително разходите за труд и части, ще бъдат покрити от нея.

„С „Технополис удължена гаранция" се стремим да улесним максимално нашите клиенти и същевременно да им дадем повече спокойствие и сигурност след покупката, при самото ползване на уредите. Да предлагаме добавена стойност към пазаруването, е основна наша цел", коментира изпълнителният директор на веригата Божидар Колев.

"Технополис" разработи и предоставя тази услуга в партньорство със застрахователната компания "Чартис Юръп С.А." (клон България), световен лидер в застраховането, с 90-годишен доказан опит и първокласно обслужване. Услугата се администрира от „Бранд Афинити Мениджмънт Сървисиз" ЕООД.

Edited by Dr_House

Всичко е много добре написано, но има едно огромноооо "НО"

Тъй като всички "големи" търговци в България си спазват гаранциите - виж Глобул, Мтел, Виваком, Германос, Офис уан и др. известни при какви условия приемат гаранционни ремонти и какво пише в протоколите за отказ.

Тук клиента ще се бори със застраховател, който е дошъл да печели.....

Или преди време на една фирма, която беше спонсор на БНТ за световно по футбол, която даваше 5 години гаранция, ама на труда

Е иде Коледа

Edited by Ameng

господин хаус,хубава тема си зачекнал.сега 5 а до година дай боже 10 да дадът:-) много са важнни условията за тъзи гаранция.притиснява ме ако мина покраи пералнята и ключовете ми я надраскат без да искам .дали няма да ми отнемат тъзи гаранция.през сервиза ми доста често минава техника с отказана гаранция от големите маркови сервизи за какво ли не.така ,че тия рекламни трикове дано не минават за пред хората.писна ми да ни лъжат навсякъде

Това имам в предвид...

Да няма после ама сатурн е влиял на венера тази седмица и поради негативното влияне което оказва върху луната ви отпада гаранцията...

:):) :) тоя серял съм го гледал вече :)

За драснат преден панел примерно да отпада гаранцията вътре на електрониката...

Аз лично си гоня правата до дупка и в такива случай искам офицялно обосновано инжинерно обяснение което да ми послужи после за жалба ако пише глупости ама защо все с лошото :)

Да ти кажа честно alex6 подчти няма случай да съм си занесъл техниката в офицялния сервиз...

Толкова шитни съм видял покрай тея компютри че като някой ми спечели доверието си нося техниката само там...

В тази връзка правиш и телевизори нали :) ?

Edited by Dr_House

LCD само няма смисъл от ЦРТ .на изчерпване са. само ,че ти пич винаги ми ги носиш с повишена трудност.донеси нещо за бушон .хахахха

:gamer: нали знаеш че обичам да се понауча преди да го донеса :):):)

Сори за което :scare: този малко съм го копал :):)

По темата имаш ли някой вече дошъл при теб с такава отказана гаранция... ?