Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

pppa4o

Продавам Aspire 5942

37 posts in this topic

Процесор I7 ,Видео клас2 със 128 шина,Оригинален Уиндоус,Блурей,подсветка на клавиатурата ,че и остатачна гаранция !!!И цената ,която е обявил не ви устройва,хахахха ами изринете нета и си намерете на такава цена с този хардуер и софтуер в БГ :agree:

Дръж цената колега !

Ти къде видя че има остатъчна гаранция ???

Батерията сигурно му е заминала, процесора е горе-долу на нивото на сегашните и5.

остатъчна гаранция няма защото е купуван на юридическо лице а цената 850 лв е напълно нормална за стоката която предлагам, така че остават още 13 дни след това няма да се продава

Колега ако имах толкова пари (за машина , която да ми краде от времето) щях да си купя нещо по-добро и то с Гаранция.

http://laptop.bg/laptops-toshiba-Satellite_C660_black-toshiba_satellite_c660_1pf

Нещем да се набутаме нещо което е тормозен година може и повече от къде да знаем??

Гаранцията е най-важна , искаш парите , но не си заслужава и процесора е най-слабия на i7 серията.

Даже и 500лв няма да дадем , продай на колегите за 700 , че после ще те боли глава.

... и процесора е най-слабия на i7 серията.

Запознай се с материята преди да пишеш,това си е 4-ядрен i7 QM серия,а има двуядрени i7 М серия и такива с понижена консумация на ток LM серия.

А относно това което ти си харесал и цената на продавача,всеки си има глава за да прецени кое е по добре за него.

RuNNeRchO не те разбрах какво искаш да кажеш с това ,че ще ме боли главата, но искам да те уверя и успокоя че няма да ме боли, мен глава ме боли само ако препия. Явно обаче тебе те боли ,защото лаптопа от линка няма нищо общо с това което продавам, нито процесора има нещо общо с моя, нито видеокартата, така че като си некомпетентен по добре замълчи за да не ти се смеят,а и като си написал че нямаш пари по добре мълчи.Давам и едно линкче http://promo-zone.info/ab520d16-38b0-4510-a045-96721dc696d9/acer-aspire-5942g-726g64bn.info

Колега нямам нищо напротив и от къде знаеш , че нямам пари? Но човек като искара 1000лв за една кутийка го боли кръста след това :) Ако беше с гаранция до сега да бях го гепил , знам че тошибата няма нищо общо с твоя , но просто заради гаранцията и клока на процесора го поставих.

ами написал си ако имах пари лаптопа е купуван март 2010 година за 2876 лв. от плесио има фактура през това време е ползван не повече от 6-7 месеца и то предимно без батерия, батерията в момента държи около 2 часа и 30 мин.

още 11 дни в продажба

още 8 дни в продажба

Айде то се е видяло че жена ти ще има нова играчка ,та да и е честито :P

Виж в последния момент се сетих,моята жена също иска лаптоп но има iphone 4 и ако си съгласен можем да ги бартеросаме

и моята си има такъв така че няма да стане още 6 дни в продажба

Хубава тема, обширна, изчерпателна. Има хардуерни специалисти, финансисти, абе хора всякакви са се събрали.

Та викам и аз да се изтъкна. Както схващам продавача явно си има всичко /мислех да му предложа една две бънгии + телефон Нокия за жена му/.

Та май няма да стане, та за това ще взема да го платя кеш. Колега имаш ЛС.

Guest
This topic is now closed to further replies.