Архивирана

Тази тема е архивирана и не може да се поства в нея.

pppa4o

Продавам Aspire 5942

37 мнения в тази тема

Матрица: 15.6 '' WXGA LED Backlight CineCrystal HD 1366x768

Процесор: Intel Core i7-720QM (1.6 GHz)

Оперативна памет: 6 GB DDR3 1066 MHz

Твърд диск: 640 GB at 5400 rpm

Видеокарта: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB DDR

Оптично у-во: Blu-Ray/DVD Combo Drive

Озвучаване: 2 говорителя и 1 субуфер - Dolby Home Theater

Клавиатура: Пълен размер с подсветка

Уеб камера: CrystelEye with microfon

Wirless Wi-Fi 802.11 a / b / g / n + Gigabit Ethernet Bluetooth:

Bluetooth 2.1 + EDR Card Reader: 5 in 1 Видео изход: HDMI (HDCP), VGA Четец за пръстови отпечатъци ,S / PDIF, Headphone, Microphone, Infrared , ExpressCard , Express Card 54 USB: 3 USB 2.0 combo with 1 e-SATA Операционна с-ма: 7 Windows Home Premium 64-bit Батерия: Li-Ion 6 клетъчна 4400mAh 48.8Whr windows7 home premium

На година и половина е през което време е работил безпроблемно 19% износване на батерията

цена 1000 лв. възможен разумен коментар тел.0878205576 скайп pppa4o

post-3096-0-59878100-1323818735_thumb.jppost-3096-0-70527000-1323818757_thumb.jp

много му искаш и аз мислех че мойта машинка ше я дам за 1200 ама българите сме беден народ такива пари никой не дава но успех и на теб!

за 700 не се дава ти за самсунга си търсиш толкова ползвай си него

именно ползвай си го не ми цапай темата ако искаш да се пазариш оставил съм и телефон и скайп ,а може и на лично да пишеш

и на теб. и да се научиш да пишеш на кирилица през новата година

Колега имам същия ,за какво го продаваш?Това е най сполучливия лаптоп на Acer със много добро шаси ,и много евтин за качеството заложено в него .Смея да твърдя ,че е по-добър от мултимедията на DellXPS .Acer още не са изкарали по-добър модел.

Няма с какво да го замениш!Цената ти е повече от добра .\успех :thumbsup:

така е благодаря за UPa продавам го защото не го ползвам имам по мощен от този

След направеното проучване за лаптопа разбрах, че повече от 700 лв. не можеш да му вземеш. Затова пак ти предлагам 700 лв. ти си решавам след няколко месеца и толкова няма да можеш да му вземеш повярвай ми!

Приятен ден.

след направените проучвания лаптопа се продава до 15.01.2012 за парите които съм обявил и нито стотинка по малко след това се сваля от продажба

Колегата Фиданкоо е прав. Вземай 700, докато е време, иначе ще си остане вечно твой.

клега аз нямам нищо против да си е вечно мой жена ми знаеш ли как си го ползва за фейсбук и фармвил защо трябва да го давам на безценица като може да си се ползва. хайде и мерси за ъпа

Пускай го на 1000 лв! без пари ще им го даваш-ако искат да си купят за 700 лв таблет .Нов струва 1500 според проучването.

Пускай го на 1000 лв! без пари ще им го даваш-ако искат да си купят за 700 лв таблет .Нов струва 1500 според проучването.

Нов може и да струва 1.500 лв. обаче този е на година и половина.

Ти къде го видя нов такъв я дай линк ? няма такова нещо!

СъжалявамPlamenPetrov че ти цапам темата!

Процесор I7 ,Видео клас2 със 128 шина,Оригинален Уиндоус,Блурей,подсветка на клавиатурата ,че и остатачна гаранция !!!И цената ,която е обявил не ви устройва,хахахха ами изринете нета и си намерете на такава цена с този хардуер и софтуер в БГ :agree:

Дръж цената колега !

Гост
Тази тема е заключена за постване в нея.