Guest a.dimov

Видео карта - Z570

8 posts in this topic

Искам да попитам как по-точно да сменя от вграденото Интелско видео към Nvidia gt540 ?

Има Optimus технология и копче ,което уж трябва да сменя режима,но не става...Единствено през биоса се получи и то само за работа на вграденото видео.

Също така ,когато се опитам да сложа драйвърите на Nvidia ми дава това

http://forums.develo...108-on-vista/p1

Мерси предварително !

Искам да попитам как по-точно да сменя от вграденото Интелско видео към Nvidia gt540 ?

Има Optimus технология и копче ,което уж трябва да сменя режима,но не става...Единствено през биоса се получи и то само за работа на вграденото видео.

Също така ,когато се опитам да сложа драйвърите на Nvidia ми дава това

http://forums.develo...108-on-vista/p1

Мерси предварително !

Свалете си драйвера от сайта на леново за вашия модел лаптоп и няма да има проблем.

1 person likes this

Съгласен съм с iliev на линка го пише съвсем ясно в превод - " Тези графични драйвъри не намират съвместим графичен хардуеар "

Може да пробваш ето ТУК , но понеже не си посочил с каква операционна система си тези драйвъри са за Windows 7 - 32 bit

Ако не си с такава в горната част на сайта може да смениш О.С. за която търсиш !

отпред на лаптопа имаш едно копче , с помоща на кеото активираш GT540m видео картата , няма как да го обърка(копчето представлява ON и OFF)

Получи се ,мерси !

Димов би ли ми казал как го постигна..Сложих дривери.. пробвъм с копчето..но пак ми работи само с интелската..скайпа ми е kalvacha1

Димов би ли ми казал как го постигна..Сложих дривери.. пробвъм с копчето..но пак ми работи само с интелската..скайпа ми е kalvacha1

Свали си драйвера на Нвидиата от сайта на Nvidia. Този който е в диска с драйвери не стана.Този проблем го имах и аз.

valio_w е дал линк с драйвърите, просто трябва да видиш за 64 или за 32 битова ОС

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...