Sign in to follow this  
Followers 0
vasyl

Още един измамник-Петър Георгиев-0988806182

31 posts in this topic

Тая гад ми извива ръцете три дни да сваля цената на два лаптопа и после не отиде да ги вземе.

Два пъти му се обаждах и все ми казваше,че ............"ей сега отивам" .......и сега 20лв.вътрешно!!!

Внимавайте с него, много е жален,но е долен човек!!!

Васил.

1 person likes this

От София,получава пратките в офиса на Еконт в Люлин9.

Молеше ме да сваля цените,"да останел някой лев и за него"-реших,че не е фатално да му отстъпя някой лев,нали Живота е "алъш-вериш"

аз на тебе -ти на мене,но това боклуче дори не отиде да отвори пратката-майната им на 20-то лева,но ставаме "за резил" и се поражда недоверие,дори към хора,които не го заслужават.

Тоя съм го виждал

Мижетурка е ...мяза на наркоман

отворил е магазинче от зад зад офиса на еконд и има

и помещение до самия еконд...

Вътре от предната страна на блока до кафе машината и фризиорския салон (в нещо като безистен е )му е "офиса" :)

Имам приятел от блока който казва че там и сервиз има в същия блок и тоя за това го бил избрал като локация...

Оди и се моли да му закрепят боклука за без пари

Същия се хвалел се че имал 8 юзъра в датата и по форумите ..

даже някой път си продавал сам на себе си за рейтинг :)

Кажи после как да си купя нещо втора ръка

Тоя съм го виждал

Мижетурка е ...мяза на наркоман

отворил е магазинче от зад зад офиса на еконд и има

и помещение до самия еконд...

Вътре от предната страна на блока до кафе машината и фризиорския салон (в нещо като безистен е )му е "офиса" :)

Имам приятел от блока който казва че там и сервиз има в същия блок и тоя за това го бил избрал като локация...

Оди и се моли да му закрепят боклука за без пари

Същия се хвалел се че имал 8 юзъра в датата и по форумите ..

даже някой път си продавал сам на себе си за рейтинг :)

Кажи после как да си купя нещо втора ръка

И аз се сетих за субекта. Там в безистена. :)

Ставало е на дума с колега...."поялник вика няма тоя....."

Аз не вярвах....ама явно е вярно. Е че там в компанията на Алекс тоя трябва да е фалирал отдавна. :scare:

Странно, как си намират клиенти още тия с 8 юзера.....Васил е прав, заради такива, става все по трудно с клиентите.

Докторе, изцяло с части втора употреба се занимавам. От човек до човек има разлика.

Не може всички под един знаменател.Просто си работиш основно с определени хора и нямаш грижи.

Така е но аз (ние клиентите) няма как да знаем кой е боклук и кой коректен...

а парите хич не са малко... :)

"От човек до човек има разлика.

Не може всички под един знаменател."

Доверие ( име ,рейтинг ) трудно се гради ,но и лесно се губи .......... особено в тези "гладни" времена и още повече в Интернет търговията !!!

Василе , Георги :drinks: ,пък майната им на такива типове - здраве да е ,пари се изкарват ,но ЧОВЕК трудно се става !

Системата за рейтинг в Data, се оказа не толкова лоша идея. Отначало бях скептичен.

Макар че съм съгласен че лесно се манипулира, разбира се. Всеки може да ти н....е акаунта когато иска.

По сигурния за мен начин е гугльо....пиша ника на продавача/купувача и веднага излизат теми като тази на Васко сега.

И човек си има едно на ум.

в този бл.963 в люлин имам аз сервиз.от предната страна се намира.то е само сервиз не продавам и купувам лаптопи.мерси на telarche за хубавите думи :-)

Същият тип (Петър Георгиев) , ме мотка 2 дена! Пратката стои в Еконт, получателя никакъв го няма? :search:

На третият ден ъпнах обявата, намерих друг клиент и пуснах разпореждане за пренасочване. Същият ден отишъл и я взел. Абе с две думи- селска работа!

"От човек до човек има разлика.

Не може всички под един знаменател."

Доверие ( име ,рейтинг ) трудно се гради ,но и лесно се губи .......... особено в тези "гладни" времена и още повече в Интернет търговията !!!

Василе , Георги :drinks: ,пък майната им на такива типове - здраве да е ,пари се изкарват ,но ЧОВЕК трудно се става !

Добре казано

Добре казано

Не съм съгласен. Как се губи? Тествам всичко което после пускам за продажба. Давам мънибек на сериозни колеги.

Такива на които имам доверие. Работя в дома си. Всеки е добре дошъл. Всичките мои данни са ми в профила. Нямам един отрицателен коментар.

Как да го загубя това име, рейтинг.....Освен ако някой ме наклепа нарочно по Български. По голямата част от частите дори не стигат до обява.

Изкупуват ги колеги с които работя. Моля ви....Във форумите останаха една шепа измамници, които всички ги знаем вече. Чичко Гугльо дава прекрасна информация. Търсачката му е майката.....

Всички губиме от такива "единици", но и клиентите трябва да се научат да се пазят сами. :drinks:

Ако някой му писне от този и стигне до него да му бие два шамара и от мен ... от 1 година ме лъже ... добре че съм запазил още търпение :D :D

Еее защо не прочетoх тази тема по-рано,иначе въпросното лице Петър Георгиев от София има и друг тел.0885290087,пратих му лаптоп на части,той даже не си направи труда да отиде до офиса на Еконт,какво остава да види и вземе пратката(в началото като му се обаждах ми казваше че тъкмо отивал,после направо ми затвори телефона),накрая се принудих да си върна пратката,аман от селски тарикати.Става въпрос за лаптопа от тази тема http://forum.laptop....=&fromsearch=1.

Edited by icolev

Нали за това пишем ТУК ,за да са по-малко излъганите,то ако не е Петър ще е Иван,Драган и така до....

Е нали и куриерите трябва да преживяват някак!!!

За съжаление си много прав.

Здравейте, и аз се опарих от тоя тип, продаде ми на 5-ти януари "работещ лаптоп" за 90 лв.

Прибрах се и го тествах около 10 минутки и имаше разни проблеми, беше без зарядно и му падна батерията, купих си зарядно за 34 лв.,рутер за около 40лв и адаптерче за 20, преинсталирах го, и започна да се изключва сам, казах му и след 3-4 дена отидох да го "поправи", оказа се, че е от видео картата, след още 2-3 дена сложи термопаста и ми го върна с гаранция 1 седмица (устна), лаптопа работи 3 дена, но не му беше свързал колонките, гледах 2 филма и съвсем почина.

Отидох пак там до неговия "сервиз" до фризьорския салон и на вратата пише следното: "СервизАт нИАма да работи до 19.01.2012", а гаранцията ми беше точно до този ден.

Ходих 2 дена наред след тази дата никъв го няма и някак си го издирих с гугъл, бил се преместил отзад, отидох там и ми казва да дойда еди кой си ден щял да ми даде не 90 ,а 120лв. и му казах да ми даде като залог нещо, даде ми qtek 9090 работещ, отидох еди кой си ден, казах му че не го искам тоя телефон и тоя лаптоп, а си искам парите и той ми казва, че няма пари,бил на 30 години, имал само 0,50ст.... и ми разправя, че първите пари който види щял да ми даде на мен, щял да ми пише по скайп и т.н. до след 2 дена, да ама не, чаках го седмица и половина до днес, вчера ми каза "ела в петък ще ти дам парите" и казва още "няма проблем ще ти ги върна".

Сега чакам да дойде утрешния ден и да отида пак и вече не знам какво ще стане...БЯГАЙТЕ ОТ ТАКИВА ИЗМАМНИЦИ!!!

Не ми за парите, но си ги искам, понеже искам да си взема едно мониторче на изплащане и да не се занимавам с тоя боклук.

Най-доброто е да му изпратим данъчни и господари на ефира и ще му се иска да се самоубие.

Има 3 телефона и 3 скайпа, следя го от 1 месец.

Edited by kikocrx
1 person likes this

Сподели тук, телефоните и скайповете. Така ще помогнеш на други хора да се предпазят.

3 телефона:

0877806180 - този май не работи (един път ми каза, че са му го откраднали)

0885290087 - този не съм го тествал още

0878448975 - този съм го пробвал преди 2 седмици и вдигна с 300 хиляди зора

3 профила в дата.бг:

pvg

plazaxaus

asenoveca

1 профил в prodavalnik.com:

Потребител299869

3 скайпа:

greydy1

plazahaus - тук е по активен

asenovecaa

И една снимка на "магазин/сервиза" му, да се посмеете малко:

rk0gzm.jpg

От мен толкова, лично ми казвал, че имал много профили в датата...

И мен колеги вече ме мота 3-ти ден с една пратка, която иска от мен. Не знам какво да правя с тоя/май му прави кеф да се гаври с хората и да ги набутва/. Телефона му 0885290087, първо му беше изключен/как да го уведомят куриерите/, тази сутрин го включи и ми вдигна, като обеща да вземе пратката, но................. По-късно спря и да го вдига. На другия телефон 0878448975- вдига ДРУГ, и ми казва: "Три дена пътувам и сключвам договори, като се прибера в офиса утре, ще видя какво става. Не се притеснявай колега ще отида да взема пратката".

От Еконт по номера на пратката при проверка от мен ми заявиха хората, че са го уведомили/ то офиса им е до на "ТОЗИ"/, а на него тариката хич не му дреме и да отиде.

петър е наистина професионален измамник.интересно е ,че след темата продължават да работят с него.аз лично съм му оправял доста дъна(нищо ,че има сервиз в блока които имам и аз сервиз)има да ми дава ......вече ме е срам да казвам.мотае ме ,а всеки ден го виждам по няколко пъти.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕГО И ОТ СЕРВИЗА МУ

Дали се казва и петър не се знае, другия път когато го срещнеш му удари една голяма тупаница от всички измамени...Явно този човек не е ял много бой (даже сигурно хич не е ял), за да си позволява такива неща, но един ден и това ще стане...Все на някой ще му прелее чашата и ще му се стори люлин много тесен...