Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
pipkata

Сервиз - лаптопи (ремонт на дънни платки на ниво елемент) Смяна на чипове Само и Единствено с Нови - НЕ "пека", НЕ "грея" НЕ "реболвам"

20 мнения в тази тема

Сервиз за лаптопи:

Диагностика - бърза диагностика - налични резерви компоненти

Ремонт - дънни платки, видеокарти, инвертори, матрици, твърди дискове и др.(налични резервини части)

Изкупуване - лаптопи с проблеми, ударени, паднали, изгорели, удавени, пили вода, мялко и спиртни напитки :D

Профилактика - почистване и отстраняване на проблеми.

WP_20151016_16_57_51_Pro__highres.thumb.WP_20151016_16_59_34_Pro.thumb.jpg.5b5e3

Работя и с куриер ако повреденият лаптоп се намира в друго населено място.

Велико Търново

Георги Георгиев

тел. 0878 48 45 48

skype - pipkata1

3 people like this

Имаш едно браво от мене .Добър си и коректен което е най вайжно в днешно време.Дет са вика който си го може си го може.

Колегата е абсолютно коректен и съвестен! Препоръчвам го.

Нека се счита за Ъп.

Поправи дъното на Alienware -а на брат ми :) ПРЕПОРЪЧВАМ!

Супер коректен!!!Моите адмирации за него.Ако имате проблеми с лаптопа , това е вашия човек!

най-добрия майстор на лаптопи който познавам..ходил съм при кой ли не само той ми оправя проблемите...ако не вярвате отидете и сами ще се обедите :) коректен и съвестен (без да подменя компоненти) като много "Баш Майстори"

Edited by yahooboy
2 people like this

И аз съм много доволен от човека. Ходих къде ли не и навсякъде ми казаха, че лаптопа е за ново дъно и че не си струва да се прави. в един сервиз даже ми взеха и рамта и няколко винтчета. Но намерих Георги в интернет, пратих му лаптопа и само за няколко дни ми беше върнат с всички винтчета, идеално почистен и сглобен и напълно работещ. Вече повече от 5 месеца лаптопа работи безотказно без проблем. Човекът е много точен и коректен и винаги готов да помогне. Ако не вярвате, пробвайте и ще се убедите.

Горещо го препоръчвам!

2 people like this

Огромни адмирации към Жорето , Прави Всичко по силите си да върне към живот машинките!

Ако ви трябва сериозен сервиз за лаптопи това е мястото. В Пловдив доста пъти ме мотат и не съм намерил никой да работи на ниско ниво по дънни платки и т.н. Ако ви казват, че нищо не става от лаптопа звъннето на Жоро и ще останете изненадани.

Аз също ползвах услугите на колегата , и горещо го препоръчвам на тези потребители , които имат проблем с видео чипа . Не си давайте машините на самозвани майстори , които вместо да направят ремонта качествено , единственото което правят , е да разглобят лаптопа и да нагряват чипа с пистолет за горещ въздух . Колегата работи качесвено , сменя самия чип , и го презапоява , тогава ремонта е извършен както трябва , и няма да берете ядове . Моя го оправи за 2 дни .

Препоръки и от мен : имах проблем с спойките на BGA чип на монитор  който Георги реши за един ден :

https://www.kaldata.com/forums/topic/251034-%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8-eizo/

Може напълно да му се доверите !!!

Работим с пълна пара.

Успешна и ползотворна година на всички !