Sign in to follow this  
Followers 0
Bojestven

Проблем със Toshiba А300

2 posts in this topic

Наскоро се появи проблем във моя лаптоп. Свързан е с това, че при старитане на лаптопа или при събуждане от sleep режим, осветлението му започва да премигва и в един момент се изключва като самия десктоп се вижда пак но просто без осветление. Когато прочетох по форумите за подобен проблем останах със впечетление че той идва от инвертора на дисплея който осигурява неговото осветление. Аз при всички случаи ще го занеса на сервиз, но все пак искам да чуя ако някой се е сблъсквал с подобен проблем дали наистина е от тази част и за какъв период от време може да се оправи?

поздрави

Алекс

Искам да попитам дали гаранцията ми важи и за другия представител на Toshiba за България освен Импекс а именно ТехноПро и дали имат по- добро обслужване в сервиза им тъй като съм недоволен от сервиза на Ипекс не отстраниха проблема със извинението: "При нас проблема все още не се е проявил" при положение че лаптопа остана при тях около две седмици а при мен този проблем се показва ежедневно като вече даже едва се случва да работи със осветление въобще. Затова имам нужда от по- добър сервиз който ще отстрани проблема за не по дълго от седмица тъй като лаптопа ми е жизнено важен както за обучението така и за работата ми.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0