hrutka

нов измамник dicanio 0886499950

8 posts in this topic

Купих от този господин един лаптоп toshiba satellite a200-1n2,като уверението му беше че лаптопа е в отлично състояние.Да закърпен колкото да издържи теста в еконт.На външен вид е супер но като го отворих,нямам думи.Струва ми се, че в България само мошенници,да нямаш доверие на никого особено в този форум,всеки гледа да прецака другия.

Здравей.

За съжалявам, сте случили на мошеник !!!

Но това не ви дава право да намесвате името на сайта.

В сайта ИМА система за рейтинг на потребителите

Потребителя който сте посочили има 0-лева история и там грешката си е изцяло ВАША

Ако се бяхте доверили на някой колега с положителна оценка и висок рейтинг 90% щяхте да останете доволен!

Но в стремежа си "да минете евтино" защото колегите с положителен рейтинг продават "ПО-скъпо"

По-скъпо разбира се понеже продуктите изкарват много повече от тест в еконт !!!

Аз познавам МНО00000ГО хора от сайта, който са коректни и точни

Но винаги има 10% риск все пак лаптопите са употребявани и с изтекла гаранция в повечето случай, за това

често колегите дават и определена гаранция

В момента има и лаптопи от по 600 лева -чисто нови

Така че преди да правите каквито и да са заключения и коментари помислете дали грешката не е във вас

Иначе това което може да се направи е да се отиде в полицията и да се издири лицето

в еконт имат данните и ако сумата за измамата е над една минимална заплата може да се образува дело!

Дано все пак успеете да си върнете парите

и да си имате едно на ум!

Edited by valio_w
2 people like this

И как ще осъдиш човек,за продадена дефектна вещ.Някъде да пише че има гаранция.Никъде.Взел - счупило се - пий една студена вода.Няма начин.

Здравей.

За съжалявам, сте случили на мошеник !!!

Но това не ви дава право да намесвате името на сайта.

В сайта ИМА система за рейтинг на потребителите

Потребителя който сте посочили има 0-лева история и там грешката си е изцяло ВАША

Ако се бяхте доверили на някой колега с положителна оценка и висок рейтинг 90% щяхте да останете доволен!

Но в стремежа си "да минете евтино" защото колегите с положителен рейтинг продават "ПО-скъпо"

По-скъпо разбира се понеже продуктите изкарват много повече от тест в еконт !!!

Аз познавам МНО00000ГО хора от сайта, който са коректни и точни

Но винаги има 10% риск все пак лаптопите са употребявани и с изтекла гаранция в повечето случай, за това

често колегите дават и определена гаранция

В момента има и лаптопи от по 600 лева -чисто нови

Така че преди да правите каквито и да са заключения и коментари помислете дали грешката не е във вас

Иначе това което може да се направи е да се отиде в полицията и да се издири лицето

в еконт имат данните и ако сумата за измамата е над една минимална заплата може да се образува дело!

Дано все пак успеете да си върнете парите

и да си имате едно на ум!

Този форум е бъкан от мошенници,за какъв рейтинг ми говориш,та нали и аз купих от този форум лаптоп и изгорях -500лв,купих го от Мишо Антов-голям рейтинг ,доверен потребител-и какво стана,цяла тема има за това,прочети и тогава коментирай,и ще се увериш че тези рейтинги са пълен ташак.И повечето които са прецакани,не са минали изобщо по "тънка лайсна".Това че те прецакват го оправдават със това че си искал да минеш тънко,така им олеква на душичките.Но това не е извинение,а бягане от отговорност,и кой дава гаранции във този форум за лаптопи 2-ръка, че не мога да се сетя.Тук е джунгла и докато не се въведат ясни и точни правила,ще има измамени и този раздел ще набъбва.

Patso kакто казах има си и 10% риск, но е много по малко от колкото от потребител с нулева история !

+100 лева - чисто нов с 2 години гаранция .....ММММ... "спести ги 100 лева" !!!

Edited by valio_w
1 person likes this

Patso kакто казах има си и 10% риск, но е много по малко от колкото от потребител с нулева история !

+100 лева - чисто нов с 2 години гаранция .....ММММ... "спести ги 100 лева" !!!

Отговора ти е лесно предвидим,риска е много повече ,всеки може да те плъзне без значение от рейтинга,а мойте спестени 100-лв не ги мисли,миналата година по това време нямаше двуядрени за 600-лв,но проблема е че доверения потребител до последно ме лъга ,какво е правил,и на края ми вика "продавай".Не пожела замяна ,е мнооого е точен.Аз ако ти върна за два месеца 2-пъти през 20-дни лаптоп ти какво ще направиш ако си коректен.Аз знам какво ще ми отговориш,друг е въпроса да ли ще го направиш,не визирам теб в случая

Купих от този господин един лаптоп toshiba satellite a200-1n2,като уверението му беше че лаптопа е в отлично състояние.Да закърпен колкото да издържи теста в еконт.На външен вид е супер но като го отворих,нямам думи.Струва ми се, че в България само мошенници,да нямаш доверие на никого особено в този форум,всеки гледа да прецака другия.

Не си ли ти този, който ми се обади да ми благодари, че не съм мошеник и че си доволен, а сега говориш глупости, провери серийния номвер на лаптопа в сайта на Тошиба, да видиш дали съм го сглобявал аз( което ти твърдиш, явно толкова си запознат с лаптопите, че някой може да си сглоби лаптоп от най-различни и стари части)? Защо не кажеш как ми благодари, че си доволен, ако има някъкв проблем, не е заради мен, защото ви изпратих напълно работещ лаптоп, на който батерията държи като на нов. Моля не лъжете.

Edited by dicanio

Какъв е проблемът на лаптопа?

И защо трябва да се отваря , ако работи:)