Sign in to follow this  
Followers 0
overneathe

Въпроси към laptop.bg за Asus лаптопи

1 post in this topic

Здравейте! Имам няколко въпроса, за които не успях да намеря отговор другаде. Те са свързани основно със серията на Asus G53SX.

1. Защо в България има единствено -ix011v. Да не би това да е единственият G53SX с кирилизирана клавиатура, поради което останалите лаптопи от серията не намират място на местния пазар? Ако е така е доста разочароващо.

2. На кой западен модел е еквивалент -ix011v?

3. Защо цената му е 2999лв. при положение, че почти не съм срещал в чужбина G53SX модели, които да надвишават $1500? В моя случай например се интересувам от -А1. Той е на цена между $1100-$1300. Според калкулаторите в интернет в лева това е между 1500 и 1800. Според същите калкулатори обаче $1500 са 2130лв. Това означава ли, че ако поради някаква причина се внесе -А1 той също ще бъде с няколко стотин лева отгоре? Предполагам, че вие не определяте цената, та за това ви питам също като потърпевши.

4. Има ли всъщност вариант да се поръча лаптоп от чужбина през вас? Ако да - какви са условията?

5. Защо се заплаща допълнително за 1-2-годишна гаранция, като G53 серията идва с глобална гаранция от 2 години?

Извинявам се ако въпросите изглеждат леко агресивни или са твърде много. Просто не мисля, че има към кой друг да се обърна.

Edited by overneathe

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0