Sign in to follow this  
Followers 0
Deo

Wi-Fi Проблем с Acer Extensa 5630G

10 posts in this topic

Здравейте :)

Скоро си взех въпросния лаптоп и с малко зор сложих Win XP (смених нещо в биоса, ама забравих какво беше). Сложих си и драйвери и в началото всичко беше ОК. После обаче започна да се бъзика Wi-Fi-то с мене. Изписваше ми "No phisycal Wi-Fi adapter found" и трябваше да рестартирам за да се оправи. Добре, но това мина няколко пъти, а после се стигна до там, че трябва вече да преинсталирам при всяко включване драйверите.

Как да оправя проблема?

Мерси предварително :blush200:

Защо всички си създавате излишни проблеми и хвърляте нерви по това ХП, тези лаптопи са правени да работят с Виста и нагоре, но не и надолу. Това дето си го сменил на биоса да не би да имаш предвид да че си го флашнал или какво? Пробвал ли си да намериш последните драйвери за този модел за лай-фито но за хп

Дравърите са последните, от сайта на Acer. Иначе това, което промених в биоса беше едно падащо меню, като имаше 2 опции и бяха някакви съкращения. :blush200:

В крайна сметка май наистина ще взема да сложа тая Виста.

Edited by Deo

Такаа...сложих и Windows Vista Ultimate (64бит.) и проблема продължава да е на лице. Да не би да не трябва да слагам 64битов Windows или направо да го нося в сервиза!?

Драйверите ти за лайфито ти 64-битови ли са? Ама какво пак не ти отркива лайфито ли или какво по точно?

Има и 64 и 86 битови на диска като са 3 вида (Atheros, Broadcom и Intel). Аз инсталирам Intel-ските...

Иначе прави абсолютно същия номер. АКО (защото вече не става) успея да подкарам по някакъв начин интернета, след гасене на компюътра не ми намира Wi-Fi адаптера или какво там се води. В момента съм на такова положение, че инсталирам драйверите и не става абсолютно нищо. :angry:

Не слагай интелските ами сложи тези на Atheros или му дай да се пробва само да ти ги намери из папките, но пробвай със тези на Atheros.

Пробвах и двата варианта. Просто като взе да се ебава започнах да пробвам всичко възможно.

Съжалявам сега няма да мога да ти помогна но ако погледна с TeamViewer може и да успея да ти помогна ... прати ми на лично някакъв скупе тези дни когато вляза да ти помогна.

Оказа се, че картата е била скапан нещо. Смениха ми я и няма проблеми сега. :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0