Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

prompt

Продавам Sony VAIO - Core i лаптоп (добри параметри)

54 posts in this topic

Лаптопа е на няколко месеца, използван е умерено и е в отлично външно и техническо състояние! Продава се в пълен комплект - като от магазина, заедно с кашон, зарядно, книжки и документация!

Точният модел на машината е: - Sony VAIO - VPCEB1S1E

Техническите му параметри, можете да видите тук:

http://pcstore.bg/laptopi/SONY-8/SONY-VAIO-E-Series-VPCEB1S1E-WI-White-591

Ето ги и в темата, за по-нагледно:

• Процесор Intel Core i5 430M 2.26GHz/2.53GHz
  • Характеристики на процесора 3MB L3 Cache
  • Рам памет 4GB DDR3 1066MHz
  • Хард-диск 500GB, 5400 об./мин., SATA
  • Дисплей 15,6 инча / 39,62 см лъскав с икономична LED технология за по-реалистично изглеждащи цветове
  • Резолюция на дисплея 1366×768
  • Видео карта ATI-AMD Mobility Radeon HD 5650 с 1GB DDR3 собствена памет
  • Оптично устройство CD/DVD четящо и записващо устройство
  • Безжична карта Wi-Fi a/b/g/N
  • Bluetooth Да
  • Мрежова карта 10/100/1000 Ethernet controller
  • Високоговорители Две вградени стерео колонки
  • Аудио портове жак за слушалки, жак за микрофон
  • Камера мегапиксели 0.3MP камера
  • Микрофон Да
  • Card reader SD/Memory Stick
  • Операционна система Windows 7 Home Premium 64 бита – оригинална и предварително инсталирана
  • Батерия 6-клетъчна Li-Ion с живот до 3:00 - 3:30 часа
  • Тегло 2,80 кг
  • Видео портове • HDMI • VGA

• Портове • Express Card Slot • 3x USB 2.0
    • eSATA

• Детайли • Цифрова клавиатура (Numpad) • Multi-Touch тъчпад с поддръжка на жестове

• Цена: 899,99лв
  • За контакти тук - лично, или [email protected] София, за други градове - куриер, за сметка на получателя.

post-9641-0-57310600-1317652033_thumb.jp

post-9641-0-01236900-1317652077_thumb.jp

post-9641-0-38931100-1317652132_thumb.jp

Към лаптопа подарявам и 5 броя DVD-та (записани на маркови носители) - recovery дисковете на машината!

Не вървят в комплекта, а ще са много полезни, за новият му собственик!

Леко подсещане!

Нека напиша отново, за да не си губите времето излишно!

Цената е 900лв, не 840, 800, 750 - каквито оферти ми пращате!

Давате около 1000лв за лаптоп, а се скъпите за 20-30лв. Машинката, която продавм е отлична (като нова e и e на 1/2 цена от новата). Не се излагайте колеги, за 20лв не мога дори да си напазарувам хубаво в магазина....

Колко гаранция оставаща има? и откъде е купуван :thumbsup:

Колега, благодаря за интереса!

Ако имаш предвид - хартийката наречена гаранционна карта... то такава няма!

Предполагам обаче, че има остатъчна международна гаранция към Сони.

Купуван е от човек, на който му трябваха пари - лаптопа е НЕРАЗЛИЧИМ от НОВ.

Пази се всичко, до последното найлонче, дори в момента е опакован и чака новият си собственик.

Не го ползвам, така че когато и да се продаде - купувачът му, ще го получи в същият вид в който е описан!

За събота и неделя, понеже съм малко по-свободен - правя промоция - 10лв отстъпка от цената!

От понеделник другата седмица, цената се връща в изходна позиция!

Приятел, при положение, че отхвърлих 2 оферти, за 850лв (.... ииии не съжалявам нито за миг, за това),

как я виждаш тази работа, да ти го дам, за 600лв?

Купи си някой Ейсър, за тези парички, или нещо друго с вградено видео - смазано от употреба!

Новичък Сони лаптоп струващ, към 1800лв нов, няма как да го получиш за 600лв!

По-добре си пускай редовно ТОТО - там шансовете ти, за печалба са по-големи! :gamer:

EDIT:

Да допълня, че остава по-малко от ден, преди промоцията да изтече! От понеделник (демек утре), цената се връща старата... та чак другият уикенд, ще я сваля с 10лв отново :)

Успех

Кофти серия лаптопи...

Да, кисело е гроздето :) кума лисо...

Объркал си нещо сериите - или изцяло си сбъркал серияла...

Пич, що не споделиш как ти бръмчи лаптопа и особено като е на батерия... от Сони си признаха за гафа, направи го и ти.

Пич, изобщо не бръмчи лаптопа... казах ти вече - объркал си серияла явно!

В голяма грешка и заблуждение си...

Лаптопа е отличен и работи перфектно - защо ме карате да се повтарям :)?

Без гаранция и 600 кинта няма кой да ти даде,разбира се че е важно,даже най-важното.

Както и да е ,аз вече и 600 не ти предлагам.

Успех с продажбата. :gamer:

Колега, не разбра ли, че изобщо не ме интересуват разсъжденията ти!

Нито 600-те ти лева - харчи си ги със здраве!

-

Цената се връща на 899,99лв - вече е понеделник :)!

Колеги ето тук на този линк http://www.technomarket.bg/products/09113081/sony-vaio-vpc-eh2c1e-w в техномаркет може да закупите същия модел но с новата Sandy Bridge платформа чисто нов с гаранция и с по добра производителност. Както сами ще се убедите разликата в цената спрямо този който продава колегата е само 300 лева. Просто аман от спекуланти.

Колега, трябва да ти стане ясно, че реалната цена на твоята машина е не повече от 650-700 лв. Стига сте летяли в облаците!

Колеги коментатори, след като имате доста свободно време, както и усилен пръстосърбеж, направете си теми, за да си чешете пристите вътре! Изобщо, спестете си евтините коментари - не помагате на никой така, камо ли на човек, който не разбира от компютри. Само заблуждавате хората, със смешни сравнения и линкове, лаптопа от линка по-горе, няма нищо общо с този който продавам аз, горният е с по-слаб процесор, по-малък хард диск и доста по-слаба видео карта с по-малко памет и тн...

Ето неговите параметри и основни разлики:

CPU INTEL® CORE™ I3-2330M 3M CACHE, 2.20 GHZ

HDD 320 GB SATA 5400 RPM

VIDEO NVIDIA® GEFORCE® 410M GPU 512GB

Пак повтарям, лаптопа който продавам е перфектен и няма да бъде продаден на безценица, за парите които му искам подобна машина, със същите параметри и в същото състояние няма да може да си намерите. Ако искате качество на добра цена - то тук е мястото.

@IBMFAN.... и не беше ли ти този, дето ме молеше на лични, да ти го продам за 750лв лаптопа, после ми предлагаше, някакъв изстрадал Acer, за бартер + доплащане (разбира се пак доста изгодно за теб) И като видя, че при мен тези не минават, започна да пишеш глупости в темата?

Леко напомняне :)

Страхотно е лаптопчето. Който има парите да му се мята. Сони на такава цена в магазините с тези параметри няма да намерите. Само за сведение: с последната архитектура на i5 струват 1400 лева (но са с по-слабо видео). Офертата е страхотна. :)

Нека се смята коментара ми за ЪП.

Естествено колегата продавач може да иска за лаптопа, колкото си иска. Негов си е - той си определя цената. Колко е адекватна е друг въпрос.

Колегите дето дават акъл, по-добре да си го спестят за тях си, никой не ги насилва да купуват.

Успех с продажбата, а ако може и аз да дам един акъл. Колега разбирам, че тези с коментарите за цената те дразнят, но с високомерно отношение само губиш. Успех.

Съжалявам за "спама" в темата на човека, но продавачът нищо не губи. Губят слюнка прекупвачите. Лаптопът е с добри параметри и е МНОГО ДАЛЕЧ от лаптопите, които се продават нови за 900 лева.

Колега, успех с продажбата. Не се поддавай на глупостите на хора, които гледат парите, а не - машината.

Мерси, за добрите думи колеги! Живи и здрави!

много добра машина.не мога да разбера от какво сте недоволни-цената е наполовина от магазинната.колега успех и не се връзвай на глупости.

Машинката все още е в продажба, при същите условия и същата цена!