Guest ИЛИЯН

Asus K53S

8 posts in this topic

Здравейте на всички искам да ви попитам може ли някой да ми помогне с това че имам две видео карти едната е на Intel a другата е на NVIDIA която е с 2 ГБ памет . Инсталира съм драйверите на NVIDIA но преди това не ми дава да се инсталират иска ми на Intel chapih driver след като инсталирам тия драйвери и следователно и ми се инсталират и драйверите на NVIDIA . Как да направя да съм само с NVIDIA.

компютъра ти е с две видео карти нарочно направен така , и благодарение на sandy bridge системата , компютъра ти автоматично превключва видео картите , за да може компютъра ти да издържа повече врееме на батерия.

системата sandi bridge е направена така ,че когато компютъра има нужда от повече "мощ" , тя автоматично минава на по силанта видео карта , и съответно когато пуснеш приложение което не иска голяма "мощ" , минава на вградена видео карта.

напиши ми скайпа ти искам да ти задам някой въпроси относно модела който си си купил.

Ще ти дам моята поща там може да ме питаш всичко за модела който си закупих а тя е maxa87@abv.bg

Ще ти дам моята поща там може да ме питаш всичко за модела който си закупих а тя е maxa87@abv.bg

Инсталирай си приложението Power4Gear Hybrid от сайта на ASUS - там където са и драйверите за твоя модел лаптоп. Когато превключиш настройките от това приложение на High Performance - ще си винаги с Nvidia картата, но батерията ще издържа по-малко време

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...