zvqra

windols xp

7 posts in this topic

здр значи имам лаптоп MSI и ако може да ми кажете от кяŠде да си дряŠпна операционна система Windols XP знам как да го инсталирам ,но ме интересува от кяŠде да си дяŠрпам безплатни операционни системи ?

Благодаря ви предварително!!!

На този адрес можеш да намериш много безплатни операционни системи, които са Open Source.

Всички версии на Windows са платени и не могат да се теглят от интернет, освен нелегално.

ахам мерси братле ма немога да се ориентирам в тоя сайт ,който ми даде нищо не намирам обясни ми по-подробно или ми дай по-конкретен линк.

Здравейте, работим само с лицензиран софтуер

Здравейте, работим само с лицензиран софтуер

Да работиме... ама само по офисите ;)

Не виждам как ще накарат домашни потребители да си сложат легален(платен) софтуер по компютрите! :)

С уважение: Иво

Тук те подкрепям 99% от домашните ОС са пиратски макар и активирани по един или друг начин са си друпнати отнякъде и не са давани пари за тях и 1% легални щото си ги купуват с ноутбуците

здр значи имам лаптоп MSI и ако може да ми кажете от кяŠде да си дряŠпна операционна система Windols XP знам как да го инсталирам ,но ме интересува от кяŠде да си дяŠрпам безплатни операционни системи ?

Благодаря ви предварително!!!

Изтегли си Ubuntu, напълно безплатно е има и български интерфейс, ако искаш. В началото ще ти е кофти, ако не си работил с никакъв Linux досега, но се свиква бързо.

А иначе да какво то и да си говорим все още масово се използва нелицензиран софтуер от всякакъв тип в домашни условия. Хубавото е че имаме развитие и в офисите 99.90% си е лицензиран.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...