Sign in to follow this  
Followers 0
gushev

Acer 5737Z

19 posts in this topic

Здравейте :)Искам да попитам колко време издаржа батерията на ацер 5737Z?Купихме го преди 2 дена.И да ми кажете,когато го зареждам трябжа ли да е вклучен или може само да е кам ел захранването варзан?Батерията жинаги ли трябжа да я изтоштавам до край?Това ми е парвия лаптоп и сам много притеснен.ПОМОГНЕТЕЕЕЕ :):drinks::lol:

По принцип не е много добре да зареждаш батерията докато лаптопа е включен,защото така едновременно се зарежда и разрежда,но това не е чак толкова голям проблем.А изтощаването е добре да се прави веднъж на една -две седмици. И не се притеснявайчак толкова :D chill out ;)

По принцип не е много добре да зареждаш батерията докато лаптопа е включен,защото така едновременно се зарежда и разрежда,но това не е чак толкова голям проблем.А изтощаването е добре да се прави веднъж на една -две седмици. И не се притеснявайчак толкова :D chill out ;)

Значи да разбирам,че само на изклучен лаптоп да я зарейдам :blush200: Я кажи бива ли го този модел?Сас виста ултимат е.Добре ли е това?Да не сме збаркали при избора си? :o

Как да се грижиш за батерията си виж тук!

Благодаря ви много :drinks: А я кажете добар ли е лаптопа?

Благодаря ви много :drinks: А я кажете добар ли е лаптопа?

Повече от страхотен е! :drinks:

Повече от страхотен е! :drinks:

Е ама чесно ли :o Много трудно ни бе докато го изберем :blush200:

Е ама чесно ли :o Много трудно ни бе докато го изберем :blush200:

Сравнително добър избор,но ако дадеш малко повече информация като цена, дали Вистата е лигитимна и т.н може да се каже повече по въпроса ;)

Неможем да ти кажем дали си сбъркал в избора ако не кажеш за какво го ползваш ;) Според мен този модел е един добър представител на средния клас лаптопи (съдейки по конфигурациите които намирам в нета)

Неможем да ти кажем дали си сбъркал в избора ако не кажеш за какво го ползваш ;) Според мен този модел е един добър представител на средния клас лаптопи (съдейки по конфигурациите които намирам в нета)

И аз това им казвам. Добро си е лаптопчето за парите! Иначе винаги ще има по-добри, и от тях след време пак ще има по - добри няма спиране тва!!! :lol:

Сравнително добър избор,но ако дадеш малко повече информация като цена, дали Вистата е лигитимна и т.н може да се каже повече по въпроса ;)

Ами мисля че е легитимна :unsure: Ама то в Балгария то маи не е от значение :angry: Иначе постоянно се обновява уиндоуса.Даже и фирефокса се обновявя.Мисля че е легална.

И аз това им казвам. Добро си е лаптопчето за парите! Иначе винаги ще има по-добри, и от тях след време пак ще има по - добри няма спиране тва!!! :lol:

Е то сас всичко си е така :lookaround: Ама колкото повече го ползваме не сажалявам :lookaround: И с тези ХДМИ филими сам се зарибил :drinks:

Е то сас всичко си е така :lookaround: Ама колкото повече го ползваме не сажалявам :lookaround: И с тези ХДМИ филими сам се зарибил :drinks:

От къде ги сваляш тия HDMI ;) филми,че и на мен ми се гледат такива :blush200:

Ами мисля че е легитимна Ама то в Балгария то маи не е от значение Иначе постоянно се обновява уиндоуса.Даже и фирефокса се обновявя.Мисля че е легална.

Е щом и Firefox ти се обновява,значи със сигурност ти е лигитимна ;)

От къде ги сваляш тия HDMI ;) филми,че и на мен ми се гледат такива :blush200:

Е щом и Firefox ти се обновява,значи със сигурност ти е лигитимна ;)

замунда.нет Там в тарсачка пишеш HDMI ФИЛИМИ и ти излазя списака :)

Здравейте :)Искам да попитам колко време издаржа батерията на ацер 5737Z?Купихме го преди 2 дена.И да ми кажете,когато го зареждам трябжа ли да е вклучен или може само да е кам ел захранването варзан?Батерията жинаги ли трябжа да я изтоштавам до край?Това ми е парвия лаптоп и сам много притеснен.ПОМОГНЕТЕЕЕЕ :):drinks::lol:

gushev така по акцента ми се струва,че си Хасковлия. Да не излезнем и роднини накрая :drinks:

gushev така по акцента ми се струва,че си Хасковлия. Да не излезнем и роднини накрая :drinks:

Ами и да не сме ше станем :drinks:

И аз ще си вземам същия и искам да ви попитам какво мислите за лаптопа? Въпреки, че игри не играя, мисля че няма да имам проблем с почти всички съврменни игри, ако ми се доиграе.. С ето такива параметри е: http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2238

Ta za proslovytiq 5737Z - bozaaaaaaa

Edinstweniq model koito e s tolkova losho ohlajdane nV9400 bykvalno visi bez ohlajdane ot Acer sa se izlojili mnogo ama mnogo po smotano izraboten oxladitel ne sym vijdal prez jivota si . i za da ne gasne pastirat s po 1-2 grama termopasta. Ohladitelq i chipseta imat rastoqnie po golqmo ot kle4ka za zubi.mojesh spokoino da podpyxnesh moneta ot 20 st. daje shte im e malko e kak nqma da gree.!!!!!

Здравейте!

Искам да попитам къде мога да си намеря дънна платка за Acer Aspire 5737Z освен с доставка от Китай и от официалните сервизи, които правят същото на тройна цена ... ?!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0