Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0
Guest petyr

Проблем със сервиз на Dell - съвет ?

2 мнения в тази тема

Здравейте, дадох си лаптопа на сервиз в София за смяна на говорителя. От там ми даваха някакви измислени срокове, които не се спазиха, но как да е ... след 20 дена отидох да си взема лаптопа и ми казаха, че сменили говорителите и дънното, защото имало някакъв проблем с него. ( Много странно, какъв проблем може да има дъното, като лаптопа си работеще, но незнам...). Пускам лаптопа аз и веднага Winamp да чуя как свири и познайте... звука трагичен, трагичен, та чак да ти се доплаче от него. Връщам се в сервиза след 5 мин. и от офиса ме водят в стаята с техниците. Пускам им аз да чуят и единият започва да се опитва да ме убеждава, че като съм намалял звука свирело по-добре. Аз направо гледам като луд, защото лаптопа е много скъп и знам как е свирил преди, а вмомента не беше и на 10% от качеството му и силата. Оня сложи някакви слушалки с тях беше ОК. И ми казаха, че след 1 сед. май щели да поръчат нови говорители или нещо такова. Като се прибрах в къщи, видях, че липсва пласмасовата платка, там където могат да се пъхат някакви карти, като за интернет от м-тел или нещо такова... и зее дупка... и алуминиивите лайсни по края не бяха "заключени" добре и имаше място. Таман им звъння да им вдигна скандал тоя път, ама те затворили.

Някой, който е малко по-навътре с нещата може ли да ми даде съвет, дали мога да подам жалба срещу тях или да направя нещо, защото не може аз да чакам 20 дена за смяна на говорители и накрая дори да не проверят дали работи, а да ме търсят да си го вземам направо + липсваща пластмасова платка и не добре затворен по краищата, та даже на едно място има дернато леко, като се махали лайсните. Някой може ли да ме посъветва какво мога да направя в този случай?

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Впиши се, за да следиш темата  
Последователи 0