Joro

Д�райвъри за Packard Bell (drivers Packard Bell)

133 posts in this topic

Здравейте.Ако търсите драйвери за ХП,мога да ви помогна.

Здравейте.Ако търсите драйвери за ХП,мога да ви помогна.

ako moje6 da mi pomogne6 6te sam ti mn blagodarna :)

trqbvat mi driveri za xp za packard bell cacadu

Много е ценно това

:thumbsup: Браво

Здравейте ,имам packard bell argo c2 вчера му преинсталирах windows 7,но driver-а za video картата не тръгва.Преди преинсталиранто drivera беше ati radeon xpress 200m свалих уж сащия от тук

http://82.119.76.147...1/Vista%20Win7/ но няма никав резултат :( ... Ако може някакъв хелп,че е много кофти с тоя диспей

1. open the control panel

2.click on appearance and personalization

3. click on display

4. Click on screen resolution

5 click on the advanced settings tab

6. click on the adapter tab

7. Click on properties

8. click on drivers tab

9 . click update driver

10 Click search automatically

11. Windows 7 will find and install a driver for your ATI mobility xpress 200

12 restart computer when prompted

13 back in business

Zdraveite. Mojete li da mi pomognete da si namerq driver za video card za Packard Bell Argo C2. Blagodarq.

здравейте, имам проблем, инсталирах WIN 7 очаквайки, че сам ще си намери драйвери (както на стария ми лаптоп), но уви....та, модела е Packard Bell TK EasyNote FR4083-RB- 002BG

Дайте ми първите 10 букви и цифри от серийният номер, не мога да позная какъв е модела.

Здравейте! Инсталирах си драйверите за wireless от http://www.packardbe...ontent/download , но нищо не става ? serial number - 20700285272 или модел EN LK11BZ . Моля помощ. Не ми излиза иконката за свързване ,а само иконка на компютър с кабелче до него и "X" .

Здравей,

пробвай с тази програмка от тук: http://zamunda.net/details.php?id=307650&hit=1

Driver Genius е изключително полезен софтуер за backup на драйвърите, инсталирани на вашия компютър. С негова помощ ще можете да възстановявате, обновявате и премахвате избрани драйвъри от система си, да диагностицирате проблеми, свързани с хардуера или конфликти с драйвърите. Приложението спестява много време при преинсталация на операционната система, а също бихте могли да си спестите и разходките по сайтовете на различните производители на хардуер и така да избегнете нуждата от ръчно обновяване на драйверите за всеки компонент. Това е така, защото продуктът предлага опция за автоматична проверка за по-нови драйвери в мрежата. В случай че такива бъдат открити, Driver Genius тутакси ще ви уведоми за това и по желание ще обнови драйверите ви с най-новата им версия.

Инсталация

1. Инсталирайте програмата

2. Използвайте серийния номер за да регистрирате

3. ENJOY

Изисквания

Windows 98/98SE/ME/2000/XP/2003/Vista/XP x64/Server 2003 x64/Vista x64/Windows 7/Windows 7 x64/Windows Server 2008/Windows server 2008 x64

Официален сайт:

http://www.driver-soft.com/

Имам проблем...преди няколко дни ми преинсталираха лаптопа и сега микрофона не работи .Лаптопа е Packardbell CACADU и е с Windows 7

Проверете дали е инсталиран звуковият драйвер и настройките в контрол панел.

Търся драйвери за лаптоп EasyNote - модел MS - Model:ARG81 IN0053

Продуктов номер - PB77Q02401

Сериен номер - 109080970132

в момента е с новоинсталиран Windows7 но той неможа да открие безжичната карта, а така също и видеодрайверите са неактуални.

А аз ползвам безжичен интернет и няма как да го вържа към кабелен за да го ъпдейтна.Така че надеждата ми е да го сваля на флашка нужните драйвери и след това като го вържа към нет-а предполагам че 7-та ще си намери сама нужните обновления и драйвери за да се ъпдейтне.

Надявам се някой да може да ми помогне - защото неможах да намеря конкретния модел на лаптопа - а това което ви го написах като данни на официалния сайт ми казва че не намира такъв продукт.

Очаквам помощта ви.

Търся драйвери за лаптоп EasyNote - модел MS - Model:ARG81 IN0053

Продуктов номер - PB77Q02401

Сериен номер - 109080970132

в момента е с новоинсталиран Windows7 но той неможа да открие безжичната карта, а така също и видеодрайверите са неактуални.

А аз ползвам безжичен интернет и няма как да го вържа към кабелен за да го ъпдейтна.Така че надеждата ми е да го сваля на флашка нужните драйвери и след това като го вържа към нет-а предполагам че 7-та ще си намери сама нужните обновления и драйвери за да се ъпдейтне.

Надявам се някой да може да ми помогне - защото неможах да намеря конкретния модел на лаптопа - а това което ви го написах като данни на официалния сайт ми казва че не намира такъв продукт.

Очаквам помощта ви.

Oт софтуера за диагностика разбрах че е с продуктов номер MZ35 и намерих драйвери за VISTA и XP - но не ми подкара пак безжичната мрежа.Виждам го адаптера но ми дава че няма мрежи.Пробвах с рестарт на рутера, с забраняване и пускане на мрежовата карта - но нищо.Мрежовата карта е на Ralink но неможах да видя точно кой чип/модел е. Ако знаете къде точно да го видя това в детайлите на картата то моля ви кажете ми. (сайта се е преименувал и сега драйверите са тук - http://www.mediatek.com/_en/07_downloads/01_windows.php - но незнам кой е моят парт номер или кой чип ползва картата)

http://82.119.76.147/~pbell/F0336-U-111/Vista%20Win7/Video

Опитайте с този драйвер, сменен е. Тестван е на Win 7, работи стабилно.

mariyanv, благодаря ти сърдечно човече... Имам EasyNote Argo C - MZ35 видеото му е ATI Readon Express 200M нa когото инсталирах Win 7 и видях голям зор с тези драйвери... докато не те срещнах. Сега работи чудесно, още веднъж благодаря !

mariyanv, благодаря ти сърдечно човече... Имам EasyNote Argo C - MZ35 видеото му е ATI Readon Express 200M нa когото инсталирах Win 7 и видях голям зор с тези драйвери... докато не те срещнах. Сега работи чудесно, още веднъж благодаря !

може ли линк на драивера че този не работи

Десен бутон на драйвера -> properties -> compatibility -> run this program in compatibility mode for windws vista. Или, ако си му подкарал интернет, инсталираш Driver Genius и той ще му намери всички нужни драйвери.

Може ли да ми кажете от къде да си сваля драйвери за Packard Bell model:p5ws0, на официалната страница не можах да намеря

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...