Joro

Д�райвъри за Packard Bell (drivers Packard Bell)

133 posts in this topic

имам Packard Bell Easynote TK81 GULL искам да попитам дали ще мога да сменя видеокартата му тъй като сегашната му е слабичка

Обратно към Packard Bell

Имам Packard Bell Easynote TK81 GULL . Искам да попитам дали ще мога да сменя видеокартата му тъй като сегашната му е слабичка и ако може да се смени с каква?

Нищо не може да се направи, видеокартата на Вашия модел не може да се сменя.

Купих си машинката от един познат и искам да я преинсталирам. За съжаление не мога да я намеря в сайта на Packard bell етикета отдолу пише packardbell kav60. Моля помогнете!

P.S С оригинално XP е и пак мисля да му сложа XP

В сайта на производителят няма да намерите драйвери за ХР, тази операционна система отдавна не се поддържа. По-добре инсталирайте WIndows 7, няма да съжалявате.

здравеите имам проблем със драиверите марката е packard bell pew96 ако може някои да помогне ше съм му много благодарен скупе ispaneca213

Не се ориентирам за модела, дайте ми серийният номер на лаптопа.

Здравейте, купих за щерка ми Packard Bell TK 87 Buteo RED. В характеристиката пише, че със стерео колонки, но не мога да подкарам звук на дясната. Като отида на баланс и дам вдясно - звук не излзиа никакъв. На слушалки няма никакъв проблем. Ако някой може да помогне, ще съм му изключително благодарна. Не знам проблема в машинката ли или нещо с драйвърите. ОС е Windows 7 . Благодаря предварително и весели празници на всички!

Edited by Gaby

Моделът е с една колонка за съжаление, затова няма как да изкарате звук отдясно.

Моделът е с една колонка за съжаление, затова няма как да изкарате звук отдясно.

Благодаря за отговора. В един момент и аз стигнах до този извод, но просто не исках да приема, че са ме подвели търговците от които го купих. Както и да е - дъщеря ми е доволна, че го има, а аз друг път ще си отварям по-добре очите ;)) Още веднъж весели празници и благодаря!

На етикетът би трябвало да е написано, че е с една колонка и, че звука е стерео.

Здравейте. Имам лаптоп PBell Easynote TS B940. Изчезнаха уведомление от десктопа - в смисъл самите значки има на панела за звук, а в процес на увеличаване нищо не се показва на монитора. И кога включвам/отключвам CapsLock също работи, но не се показва отворен/затворен катинар на монитора. Ползвам Win 7. Много Ви моля - помогнете!!!!

В окомплектацията трябва да имате диск с драйвери. От него инсталирайте драйвера Launch Manager.

Нещо се изгубих тук ...

на кой от всички да търся драйвъри ?

Дай ми сериен номер на лаптопа, не мога да разбера точния модел, а и кажи за каква операционна система търсиш драйвер.

http://www.packardbell.co.uk/pb/en/GB/content/download

Твоят модел е TK37, но има драйвери само за Windows 7.

Здравейте имам проблем с моя лаптоп.Преинсталирах му уиндолса XP сложих му драйвърите ,но след исталацията на драйвъра за дъно не иска да се стартира.Постоянно се рестартира и като му дам последна добра конфигурация ми го маха този драйвър и като му сложа някакаъв друг пак който комп'търа го разпознава след рестарта пак не тръгва.Някой има ли идея за какво става въпрос

Влез в BIOS и промени режима на SATA контролера. Ако е в AHCI промени го на IDE и обратно.

Кой точно драйвер прави тези проблеми? Моделът на лаптопа?

значи отдолу пише че модела е kav 60 всичко друго е изтрито и пробвам най различни драйвъри като този който става и го разпознава е от сайта на производителя и като променя SATA контролера който е IDE и го направя AHCI пак не иска да стартира

Това не е ли 10,1"?

Не е ли купен с операционна система?

Не не е купен с операционна система ,подкарах го без драйвъра за дъно и работи ,но сега и звука му прекъсва.Нещо се смаза тази машинка

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...