Joro

Д�райвъри за Packard Bell (drivers Packard Bell)

133 posts in this topic

и аз имам наскоро закупен лаптоп Packard Bell Easy Note NJ 65 в официалният сайт няма драйвъри за Win XP. някой да помогне... моля!!!

Инсталирайте си ОС-ма за която има драйвери,по-добро решение на проблема невиждам.

и аз имам наскоро закупен лаптоп Packard Bell Easy Note NJ 65 в официалният сайт няма драйвъри за Win XP. някой да помогне... моля!!!

По-добре инсталирай Win 7, не само заради драйверите...

Здравейте! Аз имам Packard Bell TJ74 с ОС Windows 7 Ultimate 64xbit. В началото работеше безпроблемно, но наскоро забелязах, че не мога да отварям дискове и като грешка ми излиза проблем с драйверите на CD-Rom-a (code 39). Не знам откога е проблемът, защото много рядко го ползвам, но преди си функционираше, дори и дискове съм записвала. Всъщност устройството E: изобщо не се вижда в My Computer.

Надявам се някой да може да помогне.

Благодаря предварително!

Здравейте! Аз имам Packard Bell TJ74 с ОС Windows 7 Ultimate 64xbit. В началото работеше безпроблемно, но наскоро забелязах, че не мога да отварям дискове и като грешка ми излиза проблем с драйверите на CD-Rom-a (code 39). Не знам откога е проблемът, защото много рядко го ползвам, но преди си функционираше, дори и дискове съм записвала. Всъщност устройството E: изобщо не се вижда в My Computer.

Надявам се някой да може да помогне.

Благодаря предварително!

Опитайте това:Влизате в control panel->device manager->DVD/CD-ROM drivers с двоен клик ще се покаже по-доло записвачката,кликвате с дясна мишка на нея и избирате uninstall след което изчаквате да се деинсталира драйвера и рестартирате компютъра след стартирането на компютъра би следвало да си намери драйвера и DVD/CD устройството да заработи.Ако не помогне това което по-горе съм написал значи проблема е в регистър,повече по проблема и решението му може да прочетете тук .

Успех.

Опитайте това:Влизате в control panel->device manager->DVD/CD-ROM drivers с двоен клик ще се покаже по-доло записвачката,кликвате с дясна мишка на нея и избирате uninstall след което изчаквате да се деинсталира драйвера и рестартирате компютъра след стартирането на компютъра би следвало да си намери драйвера и DVD/CD устройството да заработи.Ако не помогне това което по-горе съм написал значи проблема е в регистър,повече по проблема и решението му може да прочетете тук .

Успех.

Първото го бях пробвала без резултат още преди да пиша, но сега последвах стъпките от линка и...о, чудо... проработи!!! Благодаря много много много!!!

Здравейте.

Лаптопът ми е Packard Bell EN W7770 Dragon.Беше с XP и още с появата на Win7 преминах към него.Лаптопът се съживи с новото ядро и работи доста по добре.Остана ми един не разрешен проблем.Някой от бързите бутони(видео,фото,двд,музика)на корпуса и дистанционното(home,back,OK!и предните 4)(Slim RC-105)не фунционират.Под XP за мултимедията се грижеше PowerCinema4(само за XP e) и работеха.Пробвал съм Power cinema 5 и 6 и работят,но процесорът ми е слаб за тях.С Windows Media Center не ми работят тези бутони които споменах и управлението е невъзможно(особенно без ОК).

Въпросът ми е:Има ли fix за този проблем или някакъв друг начин за отстраняването му?

Опитай с

това

Edited by mariyanv
1 person likes this

tursq driveri za intel GMA 4500M za XP nemoga da nameriq nikade na oficialniq sait na PB ima za vista i za Windows7 ina4e lap topa mi e MH36

Парт. номер или сериен на машината?

здравейте! Имам пакард бел на 4години. Реших да го преинсталирам с Windows 7 и сега не мога да променям настройката на дисплея и картината е много разтегната. По добре да не бях го пипал. Някаква идея? Благодаря!

Драйвер за видеокартата инсталиран ли е?

Здравейте. Бихте ли ми помогнали с намирането на драйвери за ХР, за Easy Note ARGO C2 (ARC20 IN0038). Благодаря.

Здравейте бихте ли потърсили драйвери за Packard bell Easy note F4244-HR-941 BG Благодаря Ви предварително :)

Бихте ли ми дали серийният номер на машината, така не мога да разбера точния модел.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...