Joro

Д�райвъри за Packard Bell (drivers Packard Bell)

133 posts in this topic

Оправих се. Видях, че има ъп на директорията и папка win 7 & vista .

изтеглих драйвера, инсталирах го и стана.

Благодаря !

Здравейте..

наистина не е лесно да се намират драйвери за Packard Bell, особено за по-старите модели..

Та.. аз си търся драйвери за Windows 7 за EasyNote ALP-Ajax C2 :)

Ако някой, може, моля да помогне.

http://82.119.76.147/~pbell/MX67-P-018/Vista/

Опитай с тези, за Vista са, но трябва да станат.

Специално за чипсетът и видеокартата бих свалил директно от страницата на производителя - Intel и Nvidia.

Zakupih si Packard Bell tk 81 i harda mu ne e razdelen, i iskam da go preinstaliram i da go razdelq... draiveri obache ne moga da namerq nikyde... mojete li da pomagate?

Zakupih si Packard Bell tk 81 i harda mu ne e razdelen, i iskam da go preinstaliram i da go razdelq... draiveri obache ne moga da namerq nikyde... mojete li da pomagate?

Packard Bell ,тук ще намерите драйверите за вашата машинка.

Успех.

Da, obache za xp nqma za syjalenie :(

Защо трябва да има за windows XP на него му мина времето?

Хардът може да се раздели и без преинсталация, а драйверите ще ти кажа по-късно от къде да си ги свалиш за ХР.

Хардът може да се раздели и без преинсталация, а драйверите ще ти кажа по-късно от къде да си ги свалиш за ХР.

Mnogo shte sym ti blagodaren ako mi kajesh ot kyde da si namerq draivercheta.. a za harda si go razdelih s partition magic, no nikoga ne se znae sled kolko deha shte resha da preinjstaliram i shte mi potrqbvat draiverite :D

В понеделник ще ти дам линк, за да си ги свалиш.

momcheto kaji kak mojesh da mi pomognesh za xp-to ot kade moga das i drupna drivers plss mann che veche se izduhah pishi na skype : metinovi4

имам наскоро закупен лаптоп Packard Bell Easy Note NJ 65 в официалният сайт няма драйвъри за Win XP и все пак подкарах повечето драйвъри трябва ми само драйвър за звука да е за xp точно - Conexant HD Audio надявам се някой да ми помогне ще бъда много благодарен :)

Not Found

The requested URL /~pbell/Audio.exe was not found on this server.

Apache/2.2.3 (Debian) mod_python/3.2.10 Python/2.4.4 PHP/5.2.0-8+etch15 mod_perl/2.0.2 Perl/v5.8.8 Server at 82.119.76.147 Port 80

това ми изписва.. ако може да ми дадеш скайп да ми го пратиш там :)

Zdraveite predi okolo mesec si zakupih packard bell mh36 eagle premium i be6e s win vista no poneje mnogo har4i si go preinstalirah i si slojih xp no nemoga da namerq driverite vlizah v oficialnite saitove ne uvi nqma driveri a bes tqh v momenta ne raboti dobre smisyl namerih mqkoi ot driverite no sa za vista ako moje nqkoi da pomogne 6te sym mu mnogo blagodaren mersi predvaritelno

eto tuka ima si4ko http://82.119.76.147/~pbell/ v kni6kata na lapt. go davat kato sait za draivari

Здравейте... От няколко часа търся драйвери за Windows 7 на лаптопчето на сестра ми... То е packard bell easynote f0336-r-075... Преди като и го бях нагласил с Виста си бях свалил драйверите и съм ги запаметил, но за Уин 7 не тръгват... Пробвах да изтегля и драйвери от сайта на интел и ати, но не се справям нещо... Някакви идеи от къде мога да намеря? :(

По принцип драйверите от Виста трябва да станат и за Windows 7, освен ако не си инсталирал 64bit.

Ето ти линк за драйвери, тези са за Виста: ftp://ftp.download.packardbell.com/NOTEBOOK/EasyNote%20MZ36%20series/Driver/Vista/

Може да опиташ и с префлашване на Биоса: ftp://ftp.download.packardbell.com/NOTEBOOK/EasyNote%20MZ36%20series/Bios/

Опитвах с драйверите за виста, не се получава номера.... Опитах и с тези от линка, пак не става... Накрая сложих пак вистата и като инсталирах драйвера за виеото по съвсем различен начин изглеждаше wizard-a.. Жалко, че не се получи със седмицата, но резолюцията изобщо не можеше да се настройва, а на 800х600 не може да се работи... Благодаря за помощта .. :)

Старичка е видеокартата и заради това е проблема.

Старичка е видеокартата и заради това е проблема.

Дам... Еми здраве да е.. Сестра ми много ще го осир* XP-то иначе ще и го оставя него... Вистата поне е малко по-стабилна..

Малко тежичка операционна система е за този модел, но с малко компромиси... става.

и аз имам наскоро закупен лаптоп Packard Bell Easy Note NJ 65 в официалният сайт няма драйвъри за Win XP. някой да помогне... моля!!!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...