Sign in to follow this  
Followers 0
mishoantov

Филипе приятелю,И²И‚ÑœхвърлиИ²И‚Ñœ едно око,моля!

2 posts in this topic

Филипе приятелю(визирам Филип Филипов пръскайки тъпотии в стил И²И‚Â¦негов стил от kamae , vysotsky, patco, tomileejoness, linus_torvalds, alexpertov, qmax ,може някои да греша,и доста да съм пропуснал),МНОГО ТЕ МОЛЯ ДА СПРЕИИ!!Започна с така нареченияИ²И‚Ñ›черния списъкИ²И‚Ñœ,на който се закачиха доста колеги и моята реклама беше яка-да напишеш списък на всички телефони от обявите,и да наречеш всички мошеници,та на всичкото отгоре да си сложиш и телефона отгоре за въпросиИ²И‚Â¦е трябва да съм гениален(доста хора ме сметнаха за такъв,ЗА КОЕТО ТИ БЛАГОДАРЯ!)!Ако за теб това е услуга типИ²И‚ÑœПРИ²И‚Ñœ (безплатен,или за тези пари,които остана да ми връщаш) заработи си ги честно-не си ги търся,но повече няма,затова за без пари недей,не е в твой стил!След молбата ми,която е искрена..-ще ти напиша адреса за всички почитатели(мене няма кой да ме търси защото съм на И²И‚Ñ›светлоИ²И‚Ñœ,но при теб опашката от цялата страна,та и от чужбина,ще е голяма),трябва да ти върна услугата все пак!Поздрави!

...ЗА КОЕТО ТИ БЛАГОДАРЯ!)!Ако за теб това е услуга типИ²И‚ÑœПРИ²И‚Ñœ

Дано не се забави с много и едно голямо "благодаря" от страна на търговците на нови лаптопи в страната, от цялата пръсканица в този форум дивидентите са единствено за тях, след всичко ТОВА нормален човек не би рискувал с покупка на употребяван лаптоп...

1 person likes this